• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja pierwsza aplikacja na telefon

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
394 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2019 w Nasze projekty przez MiśKoala Nowicjusz (120 p.)

Hej,

Właśnie stworzyłem moją pierwszą apkę, która ma na celu rozwiązanie ciągłego problemu "to ile czasu to trzeba gotować? (nie wiem czy też tak macie, ale ja systematycznie, co jakiś czas sprawdzam w google "ile gotować jajko na miękko") W sumie jeszcze myślę nad rozwinięciem tego, ale zawsze to już jakiś początek. Aplikacja ogólnie dość prosta, wydaje mi się jednak, że w tym temacie nie ma co kombinować (timer to timer - ważne żeby spełniał swoją funkcję).

Będzie mi bardzo miło za wszelkie sugestie, oceny, bądź też miłe słowa, oczywiście zaakceptuję też słowa krytyki i postaram się wyciągnąć z nich wnioski.

Strona w markecie: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kagrafi2.Timer_new

Aplikacja jest darmowa.

komentarz 11 lutego 2019 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Czemu apk takiej prostej aplikacji waży 7,2MB? Wydaję mi się, że powinieneś coś z tym zrobić.
komentarz 11 lutego 2019 przez Pabiak Gaduła (4,450 p.)
Mam iphone, wiec nie sprawdzę jak aplikacja działa, ale bardzo podoba mi się pomysł. Potrzebowałbym czegoś takiego :D Daj znać jak będzie wersja na ios ;)
komentarz 11 lutego 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

@MiśKoala, w czym ją pisałeś?

komentarz 12 lutego 2019 przez MiśKoala Nowicjusz (120 p.)

@JAKUBW,
Celna uwaga,faktycznie mogło mnie trochę ponieść z jakością zdjęć. Postaram się to jak najszybciej zmienić :)

komentarz 12 lutego 2019 przez MiśKoala Nowicjusz (120 p.)

@Extazy,

Oczywiście jak tylko się pojawi na ios, to dam znać ;)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Fajnie to jest na androida a na przykładowym zdjęciu jest Iphone:) A kiedy wersja na Iphone?
komentarz 11 lutego 2019 przez wiktoz Mądrala (7,040 p.)
To nawet nie wygląda jak iphone. Podobne do jakiś androidów, które próbują się zbliżyć do appla lub taka przykladowa grafika :)))
komentarz 12 lutego 2019 przez MiśKoala Nowicjusz (120 p.)

@PolYGlok,

Grafika już została zmieniona, dziękuję za podpowiedź. Skupiłem się za bardzo na programie, zapominając o rzeczach pobocznych.

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2019 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Mnie zniechęca mockup użyty na screenshotach, powinien przypominać nowsze urządzenia, sprawia nawet lekkie wrażenie, jakby aplikacja od lat nie była aktualizowana…
1
komentarz 12 lutego 2019 przez MiśKoala Nowicjusz (120 p.)
Już zmieniłem grafikę, cieszę się, że ktoś mi na to zwrócił uwagę, bo trochę się nie przyłożyłem, do wizualnej części przedstawiającej apkę, to fakt ;)

Podobne pytania

+5 głosów
3 odpowiedzi 276 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 230 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...