• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stuttering w Far Cry 5

0 głosów
54 wizyt
pytanie zadane 10 lutego w Sprzęt komputerowy przez Lukas Hajduga Użytkownik (740 p.)
Cześć wszystkim !

Mam problem z grą Far Cry 5. Chodzi o to że podczas szybszej jazdy samochodem jest odczuwalny efekt stutteringu i spadek fps. Wszystko jest jest na ultra ustawieniach, wygładzanie krawędzi TAA, rozmyciue w ruchu jest włączone itd. Podczas chodzenia na nogach albo walki z przeciwnikami niema problemu jest on tylko podczas jazdy samochodem, kładem albo jakim kolwiek innym pojazdem. Stuttering i spadki fpsów znikają gdy w ustawieniach wyłącze tekstury HD. Specyfikacja mojego PC jest taka:

Intel core i7 7700

Gtx 1060 6gb msi gaming x

Msi z270 gaming pro

8gb ram 3000mhz crucial balistix tactical

System na dysku SSD 240GB od kingstona

Gra na dysku SSD 500GB Crucial

Zasilacz bequiet system power 9 600W

Myślicie że problem może być spowodowany tym że mam 8gb ram ? Przy wlączinych teksturach hd gra zabiera 4.25GB VRAM a przy wyłączonych 2.34GB VRAM. Bardzo dziękuje wam za wszelką pomoc.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 lutego przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
wybrane 12 lutego przez Lukas Hajduga

Najlepsza
W wymaganiach jest 8 gb :) te ramy to masz w jeden kości?
Dodaj sobie druga https://www.x-kom.pl/p/322750-pamiec-ram-ddr4-crucial-8gb-3000mhz-cl15.html chyba masz tam C15 to kostka taka sama :)
+1 głos
odpowiedź 10 lutego przez Dawid Markiewicz Obywatel (1,360 p.)
wg mnie to masz za malo ramu skoro gra zabiera ponad 4 gb ramu przy hd sprobuj wylaczyc jakies niepotrzebne procesy w tle mozesz to zrobic przy pomocy specjalnych aplikacji lub z menedzera zadan pobrobowac

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 76 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez Cukson Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 56 wizyt
–1 głos
2 odpowiedzi 102 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

62,470 zapytań

108,622 odpowiedzi

226,796 komentarzy

36,364 pasjonatów

Przeglądających: 122
Pasjonatów: 9 Gości: 113

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...