• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wczytywanie stylów css przez przeglądarkę

Object Storage Arubacloud
0 głosów
327 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2019 w HTML i CSS przez jezio175 Nowicjusz (180 p.)
zmienione kategorie 12 lutego 2019 przez Arkadiusz Waluk
Dzień dobry. Mam problem z css a dokłanie z jego wczytywaniem przez przeglądarkę. Kod jest napisany dobrze i wszystko się dobrze wyświetla kiedy korzystam z funkcji bracketsa podgląd na żywo ale kiedy już chcę włączyć stronę poprzez odpalenie w przeglądare index.html strona wyświetla się bez styli. Nie mam pojęcia jak to naprawić.
komentarz 10 lutego 2019 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)
Pokaż nam kod css i html oraz hierarchię folderów. Zwykle to kwestia literówki lub brak "/" w linkach. Edit: I zmień kategorię pytania na HTML / CSS.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 lutego 2019 przez jezio175 Nowicjusz (180 p.)
Problem rozwiązany . link do pliku css miałem zapisany w ten sposób /css/style.css zmieniłem na css/style.css i wszystko juz działa
1
komentarz 18 lutego 2019 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Brawo :)
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
pokaż kod gdzie podpinasz style oraz sprawdź strukturę folderów i odwołań do plików.
0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2019 przez pirouetti Mądrala (6,490 p.)
W przeglądarce także wyświetl źródło strony, jeśli podany przez ciebie link do css nie otworzy się, znaczy, że jest zapewne literówka w kodzie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2018 w PHP przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 124 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 230 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2020 w HTML i CSS przez DominikPie Użytkownik (770 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...