• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc PHP, kurs MZ

Object Storage Arubacloud
0 głosów
235 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2019 w Sieci komputerowe, internet przez genesis12 Nowicjusz (180 p.)

Witam serdecznie,

 

Mam problem jeśli chodzi o kurs 2 php p. MZ. Chodzi dokładnie o to, iż po wrzuceniu na hosting strony i próbie zalogowania dostaję komunikat 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by

dokładnie czepia się tego:

	unset($_SESSION['blad']);
				$rezultat->free_result();
				header('Location: panel.php');

Co najważniejsze na początku również był błąd odnośnie sesji, ale zmieniłem na ob_start i problem zniknał, nie wiem jak to ugryźć, ponieważ  na localhost wszystko działa normalnie 

komentarz 10 lutego 2019 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)

A próbowałeś znaleźć informacje na własną rękę? Ja mam coś takiego 2 link po wklejeniu błędu do wyszukiwarki: https://stackoverflow.com/questions/8028957/how-to-fix-headers-already-sent-error-in-php

komentarz 10 lutego 2019 przez genesis12 Nowicjusz (180 p.)

Tylko zamiast czego co wkleić tak naprawdę ? ob_end_clean()  czy ob_end_clean()  zamiast

unset($_SESSION['blad']);
				$rezultat->free_result();
				header('Location: panel.php');
komentarz 10 lutego 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Zmień lepiej kurs wink

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Dobrze radzę zmień kurs. Przede wszystkim brakuje Ci spojrzenia na to wszystko przez pryzmat podejścia request - response. Przeczytaj proszę kurs Arka.

Jeśli już chcesz ogarnąć ten błąd to ogarnij https://stackoverflow.com/questions/8028957/how-to-fix-headers-already-sent-error-in-php.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w PHP przez Hubi86 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 271 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w PHP przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 689 wizyt
pytanie zadane 19 października 2018 w HTML i CSS przez niezalogowany

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...