• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc PHP, kurs MZ

0 głosów
103 wizyt
pytanie zadane 10 lutego w Sieci komputerowe, internet przez genesis12 Nowicjusz (180 p.)

Witam serdecznie,

Mam problem jeśli chodzi o kurs 2 php p. MZ. Chodzi dokładnie o to, iż po wrzuceniu na hosting strony i próbie zalogowania dostaję komunikat 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by

dokładnie czepia się tego:

unset($_SESSION['blad']);
				$rezultat->free_result();
				header('Location: panel.php');

Co najważniejsze na początku również był błąd odnośnie sesji, ale zmieniłem na ob_start i problem zniknał, nie wiem jak to ugryźć, ponieważ  na localhost wszystko działa normalnie 

komentarz 10 lutego przez kenjiro244 Dyskutant (8,090 p.)

A próbowałeś znaleźć informacje na własną rękę? Ja mam coś takiego 2 link po wklejeniu błędu do wyszukiwarki: https://stackoverflow.com/questions/8028957/how-to-fix-headers-already-sent-error-in-php

komentarz 10 lutego przez genesis12 Nowicjusz (180 p.)

Tylko zamiast czego co wkleić tak naprawdę ? ob_end_clean()  czy ob_end_clean()  zamiast

unset($_SESSION['blad']);
				$rezultat->free_result();
				header('Location: panel.php');
komentarz 10 lutego przez Ehlert Mędrzec (165,080 p.)

Zmień lepiej kurs wink

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 lutego przez Ehlert Mędrzec (165,080 p.)

Dobrze radzę zmień kurs. Przede wszystkim brakuje Ci spojrzenia na to wszystko przez pryzmat podejścia request - response. Przeczytaj proszę kurs Arka.

Jeśli już chcesz ogarnąć ten błąd to ogarnij https://stackoverflow.com/questions/8028957/how-to-fix-headers-already-sent-error-in-php.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 153 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Hubi86 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 138 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez PolYGlok Pasjonat (18,430 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 240 wizyt
pytanie zadane 19 października 2018 w HTML i CSS przez Marcins321 Mądrala (5,470 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

64,904 zapytań

111,373 odpowiedzi

234,341 komentarzy

46,748 pasjonatów

Przeglądających: 244
Pasjonatów: 17 Gości: 227

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...