• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc PHP, kurs MZ

0 głosów
89 wizyt
pytanie zadane 10 lutego w Sieci komputerowe, internet przez genesis12 Nowicjusz (180 p.)

Witam serdecznie,

Mam problem jeśli chodzi o kurs 2 php p. MZ. Chodzi dokładnie o to, iż po wrzuceniu na hosting strony i próbie zalogowania dostaję komunikat 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by

dokładnie czepia się tego:

unset($_SESSION['blad']);
				$rezultat->free_result();
				header('Location: panel.php');

Co najważniejsze na początku również był błąd odnośnie sesji, ale zmieniłem na ob_start i problem zniknał, nie wiem jak to ugryźć, ponieważ  na localhost wszystko działa normalnie 

komentarz 10 lutego przez kenjiro244 Mądrala (7,040 p.)

A próbowałeś znaleźć informacje na własną rękę? Ja mam coś takiego 2 link po wklejeniu błędu do wyszukiwarki: https://stackoverflow.com/questions/8028957/how-to-fix-headers-already-sent-error-in-php

komentarz 10 lutego przez genesis12 Nowicjusz (180 p.)

Tylko zamiast czego co wkleić tak naprawdę ? ob_end_clean()  czy ob_end_clean()  zamiast

unset($_SESSION['blad']);
				$rezultat->free_result();
				header('Location: panel.php');
komentarz 10 lutego przez Ehlert Mędrzec (150,320 p.)

Zmień lepiej kurs wink

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 lutego przez Ehlert Mędrzec (150,320 p.)

Dobrze radzę zmień kurs. Przede wszystkim brakuje Ci spojrzenia na to wszystko przez pryzmat podejścia request - response. Przeczytaj proszę kurs Arka.

Jeśli już chcesz ogarnąć ten błąd to ogarnij https://stackoverflow.com/questions/8028957/how-to-fix-headers-already-sent-error-in-php.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 146 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Hubi86 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 135 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez PolYGlok Pasjonat (15,410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 220 wizyt
pytanie zadane 19 października 2018 w HTML i CSS przez Marcins321 Gaduła (4,280 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

60,260 zapytań

105,943 odpowiedzi

220,118 komentarzy

32,467 pasjonatów

Przeglądających: 365
Pasjonatów: 22 Gości: 343

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...