• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Porównanie aplikacja internetowa a strona internetowa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
245 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Klaudia 87 Nowicjusz (160 p.)
edycja 10 lutego 2019 przez Klaudia 87
Witajcie .mam pytanie odnośnie porównanie aplikacja internetowa a strona internetowa .jaka opcja jest korzystna jaki chodzi o wykorzystanie pakietów mb/GB  . chodzi o mniejsze pobieranie danych mb GB
komentarz 10 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
ale że o co chodzi :) ?
komentarz 10 lutego 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
chyba różnica między aplikacją mobilną i jej odpowiednikiem w formie strony www
3
komentarz 10 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
może, ale niech zada pytanie normalnie, a nie jak połamany... ostatnio co chwilę widzę tu tego typu pytania... czy są tu same dzieciaki w wieku 5 lat?
1
komentarz 10 lutego 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Pozostaje mieć nadzieję, że kod piszą czytelniejszy niż ich posty ;)
komentarz 10 lutego 2019 przez Klaudia 87 Nowicjusz (160 p.)
Chodzi o to czy aplikacja czy wyszukiwarka strona internetowa wykorzystuje mniej danych internetowych mb/Gb
komentarz 10 lutego 2019 przez niezalogowany
<mindfuck>
komentarz 10 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

crying żal patrzeć jakim ludziom się dzisiaj daje komputer do ręki.... niby postęp technologii jest duży, ale mam wrażenie, że niektórzy to zatrzymali się intelektualnie na poziomie niemowlaka...

komentarz 10 lutego 2019 przez Klaudia 87 Nowicjusz (160 p.)
Przepraszam że w ogóle się zapytam miłego dnia życzę
komentarz 11 lutego 2019 przez niezalogowany
edycja 11 lutego 2019

ja już zwracałem uwagę na ten temat wcześniej, ale co niektórzy mieli większą cierpliwość ode mnie i gdzieś tam nadal odpowiadali "na siłę" próbując pomóc. Ja rozumiem, że Pasja Informatyki ma być przyjaznym forum, dla wszystkich, jednakże gdzieś trzeba postawić granicę wg. mnie tej tolerancji. Nie mówię, żeby banować, karać, ale zwracać większą uwagę na to i nie próbować pomagać na siłę. Niech osoba pytająca się najpierw postara (chociaż na tyle, aby dobrze opisać to, czego oczekuje), niech wykaże trochę własnej inicjatywy.

Zbyt wielu osobom wydaje się, że to wystarczy przeczytać kilka zdań i już zrozumieją temat. 
A de facto trzeba przeczytać tone Internetu, przerzucić przez sito tysiące stron z "jakąś" wiedzą, czytać fora (różne, nie jedno), starać się szukać informacji po angielsku itp...

@Klaudia87 - w zasadzie to nie ma różnicy pomiędzy "aplikacją" a stroną internetową w "przeglądarce". To jedno i to samo.

A jako osoba pytająca uszanuj tysiące lub dziesiątki tysięcy godzin przepracowanych przez osoby odpowiadające i sprecyzuj pytanie @Klaudia87.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2019 przez Klaudia 87 Nowicjusz (160 p.)
Chodzi o  mniejsze pobieranie danych  mb /GB .co jest korzystne aplikacja internetowa czy wyszukiwarka
komentarz 10 lutego 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
I znowu... co? Rozróżnij pojęcia:
- aplikacja internetowa to w zasadzie strona internetowa, która wykonuje na żądanie użytkownika jakieś operacje

- aplikacja mobilna - aplikacja na urządzenia mobilne, może posiadać te same funkcje co jej odpowiednik w formie strony internetowej, ale jest lepiej dopasowana do urządzenia, niezależna od przeglądarki

- wyszukiwarka - wyszukiwarką jest np Google, Yahoo, Bing, służą do odnajdywania treści na stronach internetowych

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 642 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 905 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 136 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2017 w PHP przez vasquez Początkujący (480 p.)

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...