• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie mogę zalogować się na stronę info-car.pl

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
5,453 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Grzegorz :> Dyskutant (8,050 p.)
Witam, jak w tytule. Gdy próbuję zalogować się na stronę info-car.pl by zapisać się na egzamin państwowy prawa jazdy, przeglądarka wyrzuca mi takie coś:
"The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
Your support ID is: 1596989770840082104"

Gdy próbuję zalogować się przez telefon, widzę to samo, nawet jeśli w formularzu logowania wpisze błędne dane.

Liczę na pomoc, szukałem w internecie i żaden z podanych tam sposobów mi nie pomógł.
Z góry dziękuję.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
edycja 10 lutego 2019 przez Tomek Sochacki
a próbowałeś po prostu skontaktować się z supportem tak jak jest napisane w komunikacie?
komentarz 9 lutego 2019 przez Arkadiusz Sikorski Pasjonat (20,160 p.)

Nie wiem dlaczego ktoś zminusował tę odpowiedź. Jakieś losowe forum w internecie ma wiedzieć dlaczego autor pytania nie może zalogować się na jakiejś stronie?

No chyba, że minus jest za "pisze" zamiast "jest napisane" laugh

komentarz 10 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

No chyba, że minus jest za "pisze" zamiast "jest napisane"

to nie ja, to samo się tak zrobiło :D

komentarz 10 lutego 2019 przez Grzegorz :> Dyskutant (8,050 p.)
Supportu jako takiego nie mają. Jest podany tylko numer telefonu do Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Poczekam do poniedziałku i zadzwonię tam.

Co do samego problemu, założyłem inne konto, na które bez problemu można się logować, więc wydaje mi się, że tylko z moim e-mailem jest problem.
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Może po prostu mają awarię strony-spróbuj trochę później.
komentarz 10 lutego 2019 przez Grzegorz :> Dyskutant (8,050 p.)
Problem mam od przedwczoraj, ponadto na inne konto mogę się zalogować bez problemu, więc awaria strony odpada.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 178 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2020 w Java przez reaktywny Nałogowiec (40,650 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 179 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2015 w HTML i CSS przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 222 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...