• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytanie dotyczące studiów (UP Kraków).

0 głosów
28 wizyt
pytanie zadane 9 lutego w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez midas Nowicjusz (230 p.)
Witam, mam kilka ogólnych pytań dotyczących studiów oraz kierunku na UP w Krakowie (Digital Design).

W tym roku kończę 4 klasę technikum (technik teleinformatyk), więc powoli zastanawiam się nad wyborem studiów.

Interesuje się głównie grafiką komputerową (webdesign, ui/ux) oraz front-endem.

Siedzę w tym około 5-6 lat, jest to moja pasja i zarabiam nawet na tym jakieś pieniądze (400zł - 1,5k zł miesięcznie), więc chciałbym się w tym kierunku dalej rozwijać.

Znalazłem fajny kierunek na UP w Krakowie - Digital Design, który łączy wiele moich zainteresowań (grafika & programowanie), ale problem w tym, że to jeden z nielicznych kierunków, który mi odpowiada, a nie mam pojęcia czy się dostanę.

Pod uwagę brane jest portfolio + egzamin wstępny oraz wyniki z matur.

Czy jest ktoś z Was na tym kierunku, lub ewentualnie na UP w Krakowie i mógłby mi bardziej przybliżyć proces rekruacji + co głównie jest brane pod uwagę? Czy bardziej liczą się wyniki z matur, czy może portfolio z egzaminem wstępnym?

Mam jeszcze kilka pytań dotyczących ogólnie studiów.

Jaki jest mniej więcej ich koszt? Chodzi mi o głównie koszty "przeżycia", czyli jedzenie itd.

Czy jest szansa zmieścić się w budżecie +/- 500zł (biorę pod uwagę tylko akademik)?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 305 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 332 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 34 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

60,170 zapytań

105,836 odpowiedzi

219,759 komentarzy

32,397 pasjonatów

Przeglądających: 155
Pasjonatów: 1 Gości: 154

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...