• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ustawienie jakiegoś programu jako shell'a użytkownika nie działa poza emulatorem konsoli w linuxie.

0 głosów
17 wizyt
pytanie zadane 8 lutego w Systemy operacyjne, programy przez jegor377 Stary wyjadacz (13,240 p.)
Cześć, ustawiłem nsnake'a jako shella nowego użytkownika w linuxie w fedorze, a następnie po zalogowaniu na to konto z emulatora poprawnie przeniosło mnie do gry i mogłem normalnie grać. Chciałem zalogować się przy pomocy GUI na to konto, ale po wciśnięciu zaloguj, menu logowania na chwilkę zniknęło, pojawiło się i nie byłem zalogowany. Spróbowałem logowania się na czystym shellu (ctrl+alt+f2 np.), ale po zalogowaniu zrobiło się podobnie i dalej się nie zalogowałem. Dla testu ustawiłem midnight commandera ale też nie działał (był też problem z uprawnieniami do pliku configu w tym rozwiązaniu). Da się to normalnie ustawić? Co robię źle?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 326 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 162 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w C i C++ przez ml333 Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

60,308 zapytań

106,015 odpowiedzi

220,273 komentarzy

32,524 pasjonatów

Przeglądających: 165
Pasjonatów: 0 Gości: 165

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...