• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ustawienie jakiegoś programu jako shell'a użytkownika nie działa poza emulatorem konsoli w linuxie.

0 głosów
20 wizyt
pytanie zadane 8 lutego w Systemy operacyjne, programy przez jegor377 Stary wyjadacz (13,240 p.)
Cześć, ustawiłem nsnake'a jako shella nowego użytkownika w linuxie w fedorze, a następnie po zalogowaniu na to konto z emulatora poprawnie przeniosło mnie do gry i mogłem normalnie grać. Chciałem zalogować się przy pomocy GUI na to konto, ale po wciśnięciu zaloguj, menu logowania na chwilkę zniknęło, pojawiło się i nie byłem zalogowany. Spróbowałem logowania się na czystym shellu (ctrl+alt+f2 np.), ale po zalogowaniu zrobiło się podobnie i dalej się nie zalogowałem. Dla testu ustawiłem midnight commandera ale też nie działał (był też problem z uprawnieniami do pliku configu w tym rozwiązaniu). Da się to normalnie ustawić? Co robię źle?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 359 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 165 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 235 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w C i C++ przez ml333 Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

62,433 zapytań

108,579 odpowiedzi

226,675 komentarzy

35,901 pasjonatów

Przeglądających: 219
Pasjonatów: 24 Gości: 195

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...