• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Telewizor jako drugi monitor brak sygnału

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,104 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2019 w Sprzęt komputerowy przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)
edycja 8 lutego 2019 przez PilnyUczen

Witam mam problem z podłączeniem telewizora jako drugi monitor karta graficzna Geforce960 telewizor Philips połączenie Kabel hdmi kabel sprawdzałem jak i telewizor podłaczyłem do dekodera tym samym kablem i działa, początkowo podłaczyłem telewizor do komputera i po jakimś czasie zaczął działać lecz ostatnio wieszałem go na ścianę i znowu przestał działać w komputerze próbowałem zmieniać ustawienia na inne rozdzielczości jak i wiele ekranów. W komputerze wyświetla mi się ten telewizor próbowałem resetować oba urządzenia przekładać z innych wejść (tylko w telewizorze bo w karcie graficznej mam 1 wejście hdmi) proszę o pomoc z góry dziękuję. komunikat z telewizora, wyświetlenie w komputerze

komentarz 8 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

v.2.180 tu masz

komentarz 8 lutego 2019 przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)
pobrałem przed chwilą i normalnie instalowało zmienił się język i nadal nie działa :/
komentarz 8 lutego 2019 przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)

@PolYGlok,
a jakbym podłączył adapter wifi pod usb to zadziałało by ?

 

komentarz 8 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Nie, nie wiem co chcesz by Ci działało ale jak chcesz mieć internet w tv to nie. Zresztą i tak przecież masz już aktualizację przeprowadzoną.

Pokaż lepiej SS z aplikacji NVIDIA i jak tam masz ten tv widzialny.
komentarz 8 lutego 2019 przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
Sprawdź czy na stronie producenta masz sterowniki do niego. jak nie znajdziesz to poszukaj nie oryginalnych.
komentarz 8 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
to nie jest aktualizacja sterowników tylko ich instalacja. jest to sens taki że jeżeli jest to telewizor to nie jest on przystosowany do kompa.
komentarz 8 lutego 2019 przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)
nawet w ustawieniach ma ustawienie obrazu na komputer czy gre
komentarz 8 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
ale powineś mieć sterowniki. Próbowałeś podpinać przez vga ? może karta umiera ? podepnij pod inny telewizor
komentarz 8 lutego 2019 przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)
nie mam innego jedynie taki 65 cali raczej nie będe go przynosił tu do kompa
komentarz 8 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
to kompa do niego ;)
0 głosów
odpowiedź 8 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Dobra jak masz możliwość to sprawdź na innym kablu tak jak pisałem na początku, bo jednak działał wcześniej.

Spróbuj na uruchomionych obydwóch monitorach wciśnij win+P kilka razy.
komentarz 8 lutego 2019 przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)
zmiana na 30Hz nic nie dała :( nie mam już siły na to
komentarz 8 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Zanieś go pod ten 65" i spróbuj- będzie szybciej jak pisał MiszczuBD.
komentarz 8 lutego 2019 przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)
nic nie działał na tamtym telewizorze
komentarz 8 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

no tak a co aż tak zle mogło się skończyć?

a no widzisz, nie wiadomo skoro nawet na tym drugim nie chodzi to coś musi być na rzeczy.

Chociaż ja nadal jestem przekonany że to wina kabla...

Daj se spokój- jutro zobaczysz na 'trzeźwy' umysł- może coś przeoczyłeś. 

komentarz 8 lutego 2019 przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)
no nie wiem dwa razy udało mi się zrobić magicznie jak już miem iśc po młotek i otwierać okno

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 296 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez Advsko Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 194 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2019 w Sprzęt komputerowy przez PilnyUczen Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 8,295 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,563 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...