• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pobieranie czasu z umieszczonego na stronie filmu z YouTube

0 głosów
46 wizyt
pytanie zadane 8 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez Luckyluck87 Nowicjusz (200 p.)
Witam,

Mam umieszczony na stronie film z youtube. Muszę wykonać zadanie w JavaScript taką funkcję aby podczas gdy film jest odtwarzany i zostaje 10 sekund do jego końca , pojawiło się odliczanie od 10 do końca. Czytam różne tematy i nic podobnego nie znalazłem.

Z tego co znalazłem w necie to domyślam się(choć nie wiem czy słusznie) że trzeba to jakoś wykonać poprzez pobranie z API YT 'getCurrentTime()" lub/oraz użyć setInterva/setTimeout ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 lutego przez Tomek Sochacki Mędrzec (157,870 p.)
A to nie pomoże? https://gist.github.com/mangreen/607fcc6c84379c2025ae

Ani to? https://developers.google.com/youtube/iframe_api_reference?hl=pl Cała dokumentacja i to jeszcze PL... no proszę Cię, nie pisz, że szukałeś w necie jak nie wszedłeś nawet na 3 sekundy do google :(

To co dałem wyżej to pierwsza piątka wyników google :(

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 426 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2017 w HTML i CSS przez Rafik Obywatel (1,830 p.)
+2 głosów
6 odpowiedzi 604 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

60,259 zapytań

105,942 odpowiedzi

220,114 komentarzy

32,463 pasjonatów

Przeglądających: 312
Pasjonatów: 20 Gości: 292

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...