• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Janusz Simulator 2 - druga odsłona ponadczasowej gry!

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,004 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2019 w Nasze projekty przez Itnes Początkujący (350 p.)
Witam!

Prezentuje wam drugą część kultowej gry Janusz Simulator, czyli NAJLEPSZEJ gry w tematyce symulatorów i nie tylko. Druga odsłona wzbogacona jest o 4 nowe lokacje, mnogość opcji, porywającą fabułę i grafikę, która wywoła niejedno przegrzanie telefonu oraz wprawi w zachwyt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VodkaStudio.JanuszSimulator2

Pozdrawiam :)
komentarz 8 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
Jak jest to twoje dzieło... Powiem tyle... "janusz" "nosacz" itp to już poszło w zapomnienie ;)
komentarz 8 lutego 2019 przez Itnes Początkujący (350 p.)
Właśnie niekoniecznie, gdyż zrobiłem drugą część na prośbę wielu osób domagających się tego ode mnie. Pozdrawiam.
komentarz 8 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
To jest tylko moje zdanie. W żadnym wypadku nie hejtuję twojej twórczości, lecz uważam że stać Cię na coś więcej/lepszego. Pozdrawiam
komentarz 8 lutego 2019 przez Itnes Początkujący (350 p.)
Nawet jeśli uważasz, że moja gra jest niezbyt to nie mam nic przeciwko, w końcu po to udostępniłem ten post na forum by poznać opinię innych :)
komentarz 8 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
Nie mam nic przeciwko, jednak mógłbyś zdobyć więcej fanów idąc za tematami które są popularne. Wałkowanie jednego tematu w kółko nie jest dobre dla rozwoju.
komentarz 8 lutego 2019 przez Itnes Początkujący (350 p.)
Może i masz rację. Jak to mawiają - czas pokaże.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 2,859 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 187 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2017 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 364 wizyt
pytanie zadane 21 października 2016 w Nasze projekty przez DaroN2391 Początkujący (380 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...