• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak filtrować tekst w dokumentach treści google, aby zastosować sugestie dotyczące pisowni?

0 głosów
26 wizyt
pytanie zadane 8 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez MikeP Początkujący (260 p.)

Chcę zmodyfikować dokument google, aby zawsze stosować sugerowany tekst, gdy wydaje się być fałszywy, jak w poniższym przykładzie.

Na chwilę wykonałem następujące czynności:

function myFunction() {
      var doc = DocumentApp.getActiveDocument();
      var body = doc.getBody();
      var text = body.getText();
      for(var i = 0; i < words.length; i++){
        var words = text[i].editAsText();
        / /tutaj muszę zastąpić słowo, jeśli jest fałszywe i jeśli istnieje sugestia
        }
      }
      doc.saveAndClose();
    }

1
komentarz 8 lutego przez Tomek Sochacki Mędrzec (179,130 p.)
Nie pracowałem nigdy z tym API więc nie pomogę, ale przypomina mi się jak kiedyś jeszcze gdy pracowałem z WORD MS to miałem jedno zlecenie dla gminy Mosina... i autokorekta wiecznie poprawiała na "Moszna"... oczywiście jak porządny informatyk nie miałem czasu wejść i zmienic ustawień autokorekty... i dopiero zrobiłem to gdy raz zapomniałem tego poprawić na piśmie wysłanym do gminy :) to tylko taka mała przestroga.. aby uważać z tymi podpowiadaniami i mieć ten 1% ograniczonego zaufania :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 29 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 60 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2018 w Hostingi, domeny przez Bakr Mądrala (6,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 40 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

64,220 zapytań

110,613 odpowiedzi

231,872 komentarzy

46,964 pasjonatów

Przeglądających: 251
Pasjonatów: 21 Gości: 230

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...