• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed technikum czy liceum [informatyka]

–1 głos
105 wizyt
pytanie zadane 7 lutego w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez MiszczuBD Gaduła (4,890 p.)
zamknięte 7 lutego przez MiszczuBD
Witam,

Jako że nie długo czeka mnie wybór szkoły to zadaję to pytanie. Lubię informatykę umiem wszystko na nią bez nauki, "programuje" w html, css, php i trochę c#. Mam zamiar uczyć się też js. Niestety obawiam się że jak pójdę do technikum to każdy będzie wiedział więcej ode mnie. Czy żeby pójść do technikum informatycznego trzeba być jakimś ogromnym geekiem ? Może lepsze będzie dla mnie liceum ? Uważam że jestem bardzo dobry i mam wiedzę na poziomie 1-2klasy technikum. Na info. zazwyczaj z nudów piszę strony w notatniku (nie mogę pobrać visual bo nauczyciel nie pozwala)
komentarz zamknięcia: Postanowiłem że lepiej być samoukiem :D

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 7 lutego przez Secrus Nałogowiec (26,720 p.)
Było o tym już N razy na forum, nawet dzisiaj. Wyszukiwareczka się kłania
komentarz 7 lutego przez MiszczuBD Gaduła (4,890 p.)
Masz rację jednak mi tu chodzi o to czy te języki bardziej nadają się do technikum czy liceum a tamte pytania to pytania poboczne
komentarz 7 lutego przez Secrus Nałogowiec (26,720 p.)
Przejrzyj materiał dla liceum i dla technikum, podstawa programowa to nie kody nuklearne, jest dostępna publicznie jak poszukasz
2
komentarz 7 lutego przez Marcins321 Mądrala (5,010 p.)
co to za różnica czy się nadają do liceum czy technikum ? :) jeżeli lubisz c# to będziesz pisał w c# jeżeli wolisz np react od jquery to nie będziesz uczył się na picuś glancuś jquery tylko react co prawda w szkole będą wymagać podstaw np php czy js ale co z tego? to tylko podstawy do ogarnięcia w dwa dni :) a później znowu wracasz do swoich języków .

Podobne pytania

+6 głosów
5 odpowiedzi 472 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 1,596 wizyt
+4 głosów
0 odpowiedzi 166 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2017 w Offtop przez Codeboy Stary wyjadacz (12,110 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

62,327 zapytań

108,464 odpowiedzi

226,431 komentarzy

35,178 pasjonatów

Przeglądających: 144
Pasjonatów: 6 Gości: 138

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...