• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Microsoft Word

Object Storage Arubacloud
0 głosów
651 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2019 w Systemy operacyjne, programy przez DarnokonraD321 Nowicjusz (120 p.)

Witam mam problem z tym programem , tak wiem jestem tępy z informatyki ... Potrzebuje rady w sprawie CV : mianowicie niewiem jak w jednej linice zrobić tak żeby było np.


Moje pytanie brzmi jak to zrobić ? w miejscu "*" mają być puntkory. Gdy naciskam żeby były punktory to pojawia mi sie punktor na samej górze ...

DOŚWIADCZENIE
KrosGlass                                                Nadzorowanie pracy automatu
                                                                 Utrzymanie w ciągłości produkcji  
- dokładnie o to mi chodzi , ja to robie spacją a to jakaś wcięciami sie robi , tabulatorami ... Błagam doradźcie mi ... Będę niedlugo rozpoczynał prace w HR , a tam takie umiejetnośći obslugi WORDA to chyba podstawa ...

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

komentarz 7 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Po pierwsze to niezbyt rozumiem, daj może link np. do google docs, jest to bardzo podobne do worda i pomożemy, a ta na marginesie... nie obraź się, ale czy jesteś pewien, że chcesz tę pracę?

W żaden sposób nie uderzam Tu do Twoich umiejętności informatycznych, zupełnie nie o to mi chodzi, tylko czy po prostu nie staniesz pod murem że nie za bardzo jesteś w stanie sobie poradzić? Od razu zaznaczam, nie chciałbym aby rozwinęła się dyskusja o tym, to tylko propozycja dla Ciebie abyś może na spokojnie sam sobie to wszystko przemyślał i tyle, nie mi, ani nikomu z forum ostatecznie oceniać.

Pozdrawiam
komentarz 8 lutego 2019 przez bilaw Bywalec (2,890 p.)

@DarnokonraD321, myślę że o to Ci chodzi KLIK

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 93 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2023 w Systemy operacyjne, programy przez Ivona77 Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 6 października 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Michal30 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...