• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Microsoft Word

0 głosów
49 wizyt
pytanie zadane 7 lutego w Systemy operacyjne, programy przez DarnokonraD321 Nowicjusz (120 p.)

Witam mam problem z tym programem , tak wiem jestem tępy z informatyki ... Potrzebuje rady w sprawie CV : mianowicie niewiem jak w jednej linice zrobić tak żeby było np.

Moje pytanie brzmi jak to zrobić ? w miejscu "*" mają być puntkory. Gdy naciskam żeby były punktory to pojawia mi sie punktor na samej górze ...

DOŚWIADCZENIE
KrosGlass                                                Nadzorowanie pracy automatu
                                                                 Utrzymanie w ciągłości produkcji  
- dokładnie o to mi chodzi , ja to robie spacją a to jakaś wcięciami sie robi , tabulatorami ... Błagam doradźcie mi ... Będę niedlugo rozpoczynał prace w HR , a tam takie umiejetnośći obslugi WORDA to chyba podstawa ...

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

komentarz 7 lutego przez Tomek Sochacki Mędrzec (157,870 p.)
Po pierwsze to niezbyt rozumiem, daj może link np. do google docs, jest to bardzo podobne do worda i pomożemy, a ta na marginesie... nie obraź się, ale czy jesteś pewien, że chcesz tę pracę?

W żaden sposób nie uderzam Tu do Twoich umiejętności informatycznych, zupełnie nie o to mi chodzi, tylko czy po prostu nie staniesz pod murem że nie za bardzo jesteś w stanie sobie poradzić? Od razu zaznaczam, nie chciałbym aby rozwinęła się dyskusja o tym, to tylko propozycja dla Ciebie abyś może na spokojnie sam sobie to wszystko przemyślał i tyle, nie mi, ani nikomu z forum ostatecznie oceniać.

Pozdrawiam
komentarz 8 lutego przez bilaw Bywalec (2,650 p.)

@DarnokonraD321, myślę że o to Ci chodzi KLIK

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 60 wizyt
pytanie zadane 27 września 2018 w Systemy operacyjne, programy przez salgarim14 Nowicjusz (120 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 59 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Adax Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 27 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia w Systemy operacyjne, programy przez rbt_ok Nowicjusz (140 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

60,308 zapytań

106,015 odpowiedzi

220,273 komentarzy

32,524 pasjonatów

Przeglądających: 173
Pasjonatów: 2 Gości: 171

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...