• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Phaser, grupy

0 głosów
32 wizyt
pytanie zadane 7 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez ptaku19 Użytkownik (690 p.)

Witam w jaki sposób mogę zrobić, aby element w grupie po wykonaniu funkcji zamienił swój sprite lub też element został usunięty i zastąpiony innym?

Powycinałem ważniejsze funkcje:

this.brick1Y = 605;
  this.brick1X = 195;

function addBrick(){

if(Math.random()*4 <=2){
this.rightBrick=this.building.create(this.brick1X,this.brick1Y-this.brick_height*(this.building.length),'brick1')
}else{
  this.leftBrick= this.building.create(this.brick1X,this.brick1Y-this.brick_height*(this.building.length),'brick1_flipped')
  this.leftBrick.anchor.setTo(0.15,0)
}
}

function hit(){
this.addBrick();
var brickToHit = this.building.getAt(0).key;

if(brickToHit == 'brick1' && this.heroPosition == 'right' ){
this.building.getAt(0).kill()
//aby 1 element z grupy ( zerowy ) zamienił swojego sprit'a na innego np. ('sprite2') lub został całkowicie usunięty co uczyniłem funkcją kill i został dodany nowy obiekt do grupy jako 1 element.
}

}

komentarz 7 lutego przez ptaku19 Użytkownik (690 p.)

Dodam, że próbowałem :

this.building.replace(brickToHit,testBrick)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 79 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Storm Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 52 wizyt
pytanie zadane 1 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez ptaku19 Użytkownik (690 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 19 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

60,253 zapytań

105,938 odpowiedzi

220,099 komentarzy

32,461 pasjonatów

Przeglądających: 302
Pasjonatów: 10 Gości: 292

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...