• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja w HTML i CSS działająca OFFLINE

0 głosów
118 wizyt
pytanie zadane 7 lutego w HTML i CSS przez bulgotnik86 Obywatel (1,900 p.)
Siemanko,

Jak w tytule - potrzebuje zrobic aplikacje ( widok dwóch buttonów i kawałek tekstu na tle obrazkowym na 100vh) , co najważzniejsze ma to działac OFFLINE - tylko i wyłącznie bez internetu . Nie robiłem czegoś takiego do tej pory . Może mi ktoś podpowiedzieć czy można to zrobić w html i css ?  Najlepiej jakimś linkiem poratować . I od razu uprzedzam pytania - tak, przeszukałem googole , ale nie znalazłem tego czego szukałem.

Dziekuje z góry

2 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 7 lutego przez Tomek Sochacki Mędrzec (179,130 p.)
oj. chyba nie szukales za bardzo :) googlowales temat aplikacji PWA, service worker? to chyba będzie odpowiedź na Twój problem i najłatwiejsze w implementacji.
komentarz 7 lutego przez bulgotnik86 Obywatel (1,900 p.)
Dzieki za odpowiedź,

Nie goglowałem tematu aplikacji PWA ani service worker bo pierwszy raz takie zwroty słysze i właśnie tego potrezbowałem - konkretnych nazw , jako punktu zaczepienia . Jeszcze raz dzięki
komentarz 7 lutego przez Tomek Sochacki Mędrzec (179,130 p.)
tak sobie myślę, że w sumie można by zrobić tez tak, że jako storage używasz np. localStorage czy IndexebDB i gdy masz połączenie online (event obiektu navigator) to możesz zrobić jakąś sychronizację z bazą itp. Generalnie podejście PWA pozwoli Ci zrobić apkę w pełni webową, ale do użytku również offline i jednoczesnie masz możliwosć robienia jakiś synchronizacji itp. (czy to wykorzystasz to w sumie mało istotne, możliwość w razie czego na przyszłość masz:)
komentarz 7 lutego przez rafal612b Nałogowiec (44,920 p.)
Przy okazji warto wspomnieć ze będziesz potrzebował domeny z certyfikatem SSL aby service worker działał. Możesz taką apke darmowo na github pages wrzucić i będziesz miał z głowy martwienie się o certyfikat SSL.
–1 głos
odpowiedź 7 lutego przez DanJ93 Początkujący (360 p.)

Podobne pytania

+6 głosów
3 odpowiedzi 260 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 183 wizyt
–2 głosów
2 odpowiedzi 173 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2016 w C i C++ przez mo290103 Obywatel (1,600 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

64,220 zapytań

110,613 odpowiedzi

231,872 komentarzy

46,964 pasjonatów

Przeglądających: 254
Pasjonatów: 19 Gości: 235

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...