• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Programowanie dynamiczne - dynamik na macierzy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
532 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2019 w C i C++ przez jjanickij Użytkownik (510 p.)
Mianowicie mam takie zadanko.

https://mega.nz/#!slYjwIJY!zUg3VKY423DCvKIOmVpIqc7kjSt9VuIsRnOYV67QC4c

Kminie sobie nad nim i wydaje mi sie ze jest to programowanie dynamiczne, ale jak tak kminie to dla kazdego punktu znajduje jego wszystkie mozliwe sciezki i je sprawdzam. Nie wiem czy w ogóle jestem na dobrej myśli. Jeśli ktoś ogarnia dynamiki,(ewentualnie mogłem źle zrozumieć i nie jest to dynamik ;p). Ogolnie mowiąc prosze o pomoc.

Aktualnie dla kazdego punktu mam wyznaczone jego (dwie) mozliwe pozycje na ktore moze sie udac (-1 jesli poza planszą)
komentarz 7 lutego 2019 przez Arkadiusz Sikorski Pasjonat (20,160 p.)
Średnio mam ochotę pobierać i otwierać jakiegoś pdfa, nie możesz wkleić tu treści zadania?
komentarz 7 lutego 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Nie trzeba pobierać, jest opcja podglądu. I nie narzekaj, bo OP mógł wkleić grafikę, z której nic nie dałoby się odczytać :P
komentarz 7 lutego 2019 przez jjanickij Użytkownik (510 p.)
Dokladnie. Nie chce wklejać zdjecia bo nic nie widac wiec chyba lepiej linka do pfda...

I jak nie masz ochoty kliknąc w link to jak mialbys ochote pomóc rozwiazać zadanko.

ps. juz rozwiązane

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 127 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2020 w Algorytmy przez wojtek_suchy Mądrala (6,880 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 150 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2019 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 149 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2018 w PHP przez detmold Nowicjusz (180 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...