• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

strona internetowa

VPS Starter Arubacloud
–3 głosów
416 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2019 w Nasze projekty przez termit88 Nowicjusz (130 p.)
witam zrobilem strone www o adresie www.x-zone.cba.pl/index.html to ma byc gra internetowa osadzona w rzeczywistosci kosmicznej ale mi nie wychodzi a tak apropo prosze o ocene od 1 do 10 czekam i pozdrawiam :)
1
komentarz 6 lutego 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
testowales to w ogóle :)? nie ma obrazkow...
komentarz 7 lutego 2019 przez termit88 Nowicjusz (130 p.)
przeniesione 7 lutego 2019 przez Arkadiusz Waluk
problem zostal naprawiony lecz niestety nie do konca nie wiem czemu tak sie dzieje :( ja robie co moge i co umiem uwierzcie mi mysle ze sie bedzie podobal efekt jak sie uda to do konca naprawic przepraszam za moj skill :)
komentarz 7 lutego 2019 przez termit88 Nowicjusz (130 p.)
wszystko dziala www.x-zone.cba.pl (nie trzeba wlaczac index.html chociaz mozna
1
komentarz 7 lutego 2019 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)
Ale co działa. Wszystko jest tam wypisane w html nawet położenia wszystkich planet są chyba takie same. (Ta stopka na dole) Jedyny element który wydaje się wyróżniać to zegarek :). Którego już najwyraźniej nie ma.

Wszędzie są jakieś benzu, mamy jakieś surowce które też prawdopodobnie są wpisane na sztywno w html skoro strona nie posada php.

Chcesz informacji o bugach na ten moment to tak naprawdę jest to cała strona. Jeżeli ma być to gra no to warto dodać chociażby możliwość zalogowania na swoje konto.

Jeszcze spora droga do tego aby tę stronę można była nazwać w jakimkolwiek stopniu grą więc powodzenia w dalszej nauce.
komentarz 7 lutego 2019 przez termit88 Nowicjusz (130 p.)
x-zone.cba.pl/logowanie.html nie wiem czy to dziala ale ta strone rozwijam jak cos
1
komentarz 7 lutego 2019 przez termit88 Nowicjusz (130 p.)
odnosnie innych stron mozna dopisac tez /kontakt.html /imperium.html a te nazwy typu BeNzu90 to sa dodane na sztywno fakt zegarek jest tylko niestety na glownej stronie z surowcami tez planuje zrobic tak by byly liczone tak jak sie nalezy jeszcze w dodatku planuje dodac ramke z menu z lewej strony i czacik na stronie z prawej strony tak ze grubo sie dzieje mysle ze bedzie fajnie jak strona zacznie hulac w necie dodalem co jest niestandardowe w takich grach licznik odwiedzin :D bede informowal o przebiegu edycji strony :) nie martwcie sie nie porzucam swoich projektow pozdrawiam :D
komentarz 7 lutego 2019 przez smokolisz Mądrala (6,340 p.)
Na stronie brakuje jakiegoś samouczka/tutoriala/wprowadzenia co ma robić gracz.
komentarz 9 lutego 2019 przez termit88 Nowicjusz (130 p.)
nie od razu kochani Krakow zbudowali dajcie mi czas na zrobienie jednej rzeczy bo jak bede robil 20 naraz to bedzie mi sie mylic tak ze teraz dzis zabieram sie za strone z logowaniem do gry
komentarz 9 lutego 2019 przez termit88 Nowicjusz (130 p.)

gotowe przekierowanie ze strony http://www.x-zone.cba.pl/logowanie.html do indexa zrobione z tym ze bedzie sie pojawiac to co zawsze czyli surowce i planety podpisane BeNzu90 z tym juz zrobie jutro bo wiem jak zrobic z tym ze czasu mi dzis nie starczy pozdrawiam

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2019 przez smokolisz Mądrala (6,340 p.)

Na stronie nie ładują się obrazki. Kolory też niezbyt trafione. Właściwie nie ma za bardzo czego oceniać, wstaw jak dokończysz. Przydałoby się też jakieś wprowadzenie do tej gry, bo nie wiadomo o co chodzi. Fajnie, że się starasz i próbujesz.

 

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2019 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
Graficznie brzydko :/ wygląda podobnie ogame :D
komentarz 11 lutego 2019 przez Arkadiusz Fajdek Dyskutant (9,450 p.)
Bo to prawdopobnie mial byc klon ogame :)
komentarz 14 lutego 2019 przez termit88 Nowicjusz (130 p.)

mj fanpage tam jest wszystko wyjasnione co bedzie robione dalej i to nie bedzie klon ogame tylko kolejna gra z surowcami ktora jest na internecie np Alfa Ugame i takie tam podobne do tego

komentarz 12 marca 2019 przez termit88 Nowicjusz (130 p.)

dlaczego u mnie to nie chce dzialac to co tu jest ? Kurs PHP odc. 2: System logowania do strony. Sesja. Wstrzykiwanie SQL kurde no panowie zamiast sie ze mnie nabijac to byscie mi pomogli to jest forum do jasnej anielki a nie "nabijanie sie z kogos challenge"

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 186 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 258 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2019 w Nasze projekty przez Marcin90 Użytkownik (500 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 293 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2018 w Nasze projekty przez DoKo Games Użytkownik (690 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...