• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Metodologia Bem z java-script.

0 głosów
75 wizyt
pytanie zadane 6 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez Stoprocent Użytkownik (660 p.)
edycja 6 lutego przez Stoprocent

Hej, rozpocząłem nauczyć scss i metodologi Bem, jednak na samym początku już mam kilka problemów.

Jak zrobić burger menu skoro js dodaje klasę z kropką jak to powinno wszystko wyglądać, tutaj mój kod.

tutaj codepen Link

ps. jak poprawnie powinien wyglądać ten button bo domyślam się ze nie potrzebnie dodaje klasę dla buttona a potem jego elementów?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 6 lutego przez Comandeer Mentor (458,640 p.)
wybrane 6 lutego przez Stoprocent

Najlepsza

Najlepiej jest po prostu dodać klasę do samego przycisku i później .menu__button_active .menu__button-item i tyle.

Inna rzecz, że stosujesz BEM w nieprawidłowy sposób. Nie istnieje coś takiego jak elementy elementów (.header__bar__item). Ogólnie polecałbym poczytać o miksach i robić jak najmniejsze bloki. Dodatkowo semantyka i dostępność kodu też nie są najlepsze – przycisk powinien być przyciskiem.

komentarz 6 lutego przez Stoprocent Użytkownik (660 p.)
Dziękuję za pomoc! Przeczytam to co wysłałeś, czy dla przykładu mógłbyś pokazać jak ty byś zagnieździł ten ''button'' aby kod był poprawny ?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 178 wizyt
pytanie zadane 7 października 2018 w HTML i CSS przez Biay Początkujący (420 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 195 wizyt
pytanie zadane 24 marca w HTML i CSS przez Luckyluck87 Użytkownik (560 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 40 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,920 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

65,633 zapytań

112,251 odpowiedzi

236,828 komentarzy

46,636 pasjonatów

Przeglądających: 201
Pasjonatów: 4 Gości: 197

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...