• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Metodologia Bem z java-script.

0 głosów
68 wizyt
pytanie zadane 6 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez Stoprocent Użytkownik (660 p.)
edycja 6 lutego przez Stoprocent

Hej, rozpocząłem nauczyć scss i metodologi Bem, jednak na samym początku już mam kilka problemów.

Jak zrobić burger menu skoro js dodaje klasę z kropką jak to powinno wszystko wyglądać, tutaj mój kod.

tutaj codepen Link

ps. jak poprawnie powinien wyglądać ten button bo domyślam się ze nie potrzebnie dodaje klasę dla buttona a potem jego elementów?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 6 lutego przez Comandeer Mentor (452,600 p.)
wybrane 6 lutego przez Stoprocent

Najlepsza

Najlepiej jest po prostu dodać klasę do samego przycisku i później .menu__button_active .menu__button-item i tyle.

Inna rzecz, że stosujesz BEM w nieprawidłowy sposób. Nie istnieje coś takiego jak elementy elementów (.header__bar__item). Ogólnie polecałbym poczytać o miksach i robić jak najmniejsze bloki. Dodatkowo semantyka i dostępność kodu też nie są najlepsze – przycisk powinien być przyciskiem.

komentarz 6 lutego przez Stoprocent Użytkownik (660 p.)
Dziękuję za pomoc! Przeczytam to co wysłałeś, czy dla przykładu mógłbyś pokazać jak ty byś zagnieździł ten ''button'' aby kod był poprawny ?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 7 października 2018 w HTML i CSS przez Biay Początkujący (420 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 118 wizyt
pytanie zadane 24 marca w HTML i CSS przez Luckyluck87 Początkujący (290 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 39 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,920 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

62,470 zapytań

108,622 odpowiedzi

226,796 komentarzy

36,364 pasjonatów

Przeglądających: 122
Pasjonatów: 7 Gości: 115

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...