• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak dysku D i dodatkowego E

0 głosów
33 wizyt
pytanie zadane 6 lutego w Systemy operacyjne, programy przez Artrix Początkujący (250 p.)
edycja 6 lutego przez Artrix
Witam,

Dzisiaj chciałem przegrać grę - league of legends na dysk D, po tak 10% przegrywania komputer się zawiesił na minutę, jak się odwiesił to wystąpił error, że nie można przegrać, bo nie ma dysku, na który mogę przegrać te pliki, wchodzę w dyski i patrzę, że nie ma żadnego dysku oprócz dysku C, a miałem dysk D i dysk E. Zrestartowałem komputer i system zaczął się naprawiać, jak włączył się komputer to dalej nie było tych dysków.

Czy mógłby ktoś mi pomóc uporać się z tym problemem?

EDIT: Na platformie steam wszystkie gry są odinstalowane, a jak wchodzę w panel sterowania to mogę je odinstalować (steam i wszystkie gry też był na dysku D).
komentarz 6 lutego przez Thanat0s666 Nowicjusz (230 p.)
To może pora sięgnąć głębiej zerknij czy sam BIOS widzi dyski a Windows coś odstawia czy problem jest głębszy

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 lutego przez Thanat0s666 Nowicjusz (230 p.)
Ostatnio jak podłączałem SSD to też miałem jakieś dziwne problemy z dyskami spróbuj może tak:

Panel sterowania --> System i zabezpieczenia --> Narzędzia administracyjne --> Zarządzanie Komputerem -->
Zarządzanie Dyskami --> Więcej akcji --> Skanuj dyski ponownie

Daj znać czy teraz Windows widzi dysk,

Pozdrawiam
komentarz 6 lutego przez Artrix Początkujący (250 p.)
Niestety nic nie widzi.
0 głosów
odpowiedź 6 lutego przez Artrix Początkujący (250 p.)
Zrestartowałem komputer 3x i nagle zaczęło wszystko działać, ale jest jeden problem, który zaobserwowałem tak z miesiąc temu, co jakieś 30 min słyszę w komputerze takie jakby wyłącznie się czegoś i włączanie, zastanawiam się czy to nie dyski się odłączają i włączają.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,316 wizyt
pytanie zadane 27 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez pytajacy090 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 94 wizyt
pytanie zadane 24 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Headhunter Gaduła (4,480 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

62,433 zapytań

108,578 odpowiedzi

226,675 komentarzy

35,901 pasjonatów

Przeglądających: 217
Pasjonatów: 25 Gości: 192

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...