• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ktoś się wybiera na Slavic Game Jam? (Tworzenie gry w 48h) [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
434 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2015 w Offtop przez Pieniek Gaduła (3,330 p.)
Jak w temacie ktoś z was wpada?
http://slavicgamejam.org/
Możliwe odpowiedzi:
Tak (5 głosów, 100%)

6 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 17 lipca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Chciałbym się bardzo wybrać, jednak do Warszawy mam szmat drogi, aczkolwiek będę się starał dotrzeć na imprezę. :-)
+3 głosów
odpowiedź 17 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
edycja 17 lipca 2015 przez Eimens
Amatorem jestem i angielskiego nie znam, może być wesoło ;D 80% że będę

___

Jest jakaś jedna strona, która łapie wszystkie te wydarzenia w jedną kupę i pokazuje kiedy co jest ?
komentarz 17 lipca 2015 przez Pieniek Gaduła (3,330 p.)
Ej luz ja się zawsze zapowietrzam jak ktoś do mnie zaczyna nawijać po angielsku :D ale takie eventy są chyba po to by się jakoś rozwijać pewnie większość tam będzie mówiła łamaną angielszczyzną więc luzik : )

A co do programowania to nie ma stresu bo podobno zawsze część się nie wyrabia więc  można jedynie zyskać grę do portfolio i może poznać jakiś nerdów do zespołu

Ja też jestem amatorem : )  i właśnie miałem nadzieje że zbierze się trochę osób z tego forum i może powstaną z tego jakieś grupki które razem coś będą razem pisać
komentarz 17 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
No to już jest nas dwóch :)
+2 głosów
odpowiedź 17 lipca 2015 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
A moze mnie ktos wtajemniczyc o co doklaniej chodzi bo jestm bardzo ciekawy. Jeszcze na takim czyms nie bylem :D
komentarz 17 lipca 2015 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)

gram w jego gre od ponad 2 lat :D

ale jaja xD

komentarz 18 lipca 2015 przez Pieniek Gaduła (3,330 p.)

Game jam-y to w skrócie takie imprezy które mają zgromadzić ludzi interesujących się game dev-em w jednym miejscu i dać im wspólnie coś zrobić. Sam event wygląda tak że zbierają się ludzie Ci którzy chcą coś zrobić z innymi a nie mają zespołu szukają tam ludzi potem jest ogłaszany jakiś temat np. kiedyś były takie jak "samotność" , "zwierzęta" czy "radioaktywność" i w tym przypadku po 48h następują prezentacje projektów i wszyscy uczestnicy głosują na jakieś gry po czym ogłaszani są zwycięzcy.

Jak to wszystko wygląda w praktyce nie wiem bo nigdy nie byłem ale wygląda fajnie: https://www.youtube.com/watch?v=LXYOGa3GFqo

komentarz 18 lipca 2015 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
dzieki

szkoda ze nie moge pojechac :c
+1 głos
odpowiedź 17 lipca 2015 przez figorin Bywalec (2,040 p.)
Chętnie bym wpadł,ale niestety za daleko ;/
+1 głos
odpowiedź 18 lipca 2015 przez Adii Użytkownik (960 p.)
Jest z tego może jakiś stream lub coś aby obejrzeć z domu? Ze Szczecina do Warszawy trochę mi nie śpieszno.
komentarz 18 lipca 2015 przez Pieniek Gaduła (3,330 p.)
Pewnie trafią prezentacje gier potem na yt : ) A jak byś chciał wziąć udział w czymś takim to co jakiś czas są też organizowane wersje online
+1 głos
odpowiedź 18 lipca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Też jestem ciekaw o co dokladnie chodzi w tej imprezie ;p

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 388 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 419 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2016 w C i C++ przez czoperek Obywatel (1,060 p.)

92,566 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...