• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Code Review prywatnego repo

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2019 w C# przez BLAZO Nowicjusz (230 p.)
Witam.

Jestem osobą początkującą i potrzebowałbym aby ktoś bardziej doświadczony zerknął na moje repozytorium na bitbucket i wytłumaczył mi kilka rzeczy których nie ogarniam :D .

Jest to repozytorium prywatne także dostęp mogę dać tylko przez PW.
komentarz 5 lutego 2019 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Nie da się tymczasowo zmienić na publiczne?
1
komentarz 5 lutego 2019 przez MikDal Mądrala (5,660 p.)
Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź prywatnie to najlepiej będzie jak się prywatnie zapytasz. Jak podzielisz się kodem, to odpowiedź posłuży również innym – i to między innymi jest cel forów internetowych – aby dzielić się wiedzą publicznie. Jeśli bardzo nie chcesz/nie możesz pokazać kodu, to proponuje spytać się o pojedyncze elementy tutaj na forum – samo konstruowanie pytań często doprowadza mnie do odpowiedzi – myślę, że Tobie też może stanowczo pomóc :).

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 5 lutego 2019 przez marcin99b Szeryf (82,160 p.)
Skoro każdy może je zobaczyć, to po co robić prywatne?
komentarz 5 lutego 2019 przez BLAZO Nowicjusz (230 p.)
W sumie masz racje.

Potrzebowalbym kilku odpowiedzi jednak nie chcialbym pokazywac tego repozytorium publicznie z roznych powodow.
1
komentarz 5 lutego 2019 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
Wstydzisz się w sumie :D Ale jeżeli masz problem to powinieneś go opisać i założyć wątek z prośbą o odpowiedź.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 192 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2019 w C# przez KazikBozia Obywatel (1,600 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 299 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2019 w C# przez KazikBozia Obywatel (1,600 p.)
+3 głosów
0 odpowiedzi 245 wizyt
pytanie zadane 9 września 2022 w C# przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...