• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed ahci instalacja win7

0 głosów
27 wizyt
pytanie zadane 5 lutego w Systemy operacyjne, programy przez Tasiorsky Nowicjusz (140 p.)
zamknięte 5 lutego przez Tasiorsky
Czesc mam pewien problem z instalacja win 7 64 bit, zaczne od tego ze posiadam ssd wiec ustawilem w biosie ahci robie swieza instalacje systemu po jej skonczeniu zamiast dalej kontynuowac instalacje wywala mi grub4dos jakies pomysly ? dodam jeszcze ze pendrive jest dobrze zbootowany instalowalem juz z niego wiele razy na ssd tez kiedys tylko wlasnie nie pamietam co zrobilem ze przeszlo mi to dalej
komentarz zamknięcia: znalazlm rozwiazanie

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 52 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Hole616 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 386 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 114 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Farr Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

65,730 zapytań

112,373 odpowiedzi

237,243 komentarzy

46,692 pasjonatów

Przeglądających: 222
Pasjonatów: 14 Gości: 208

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...