• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Xamarin materiały

0 głosów
68 wizyt
pytanie zadane 5 lutego w C# i .NET przez Groszekorginal Obywatel (1,040 p.)
Kupiłem sobie książkę "Xamarin tworzenie aplikacji cross-platform" i jest dziadowska, większość instrukcji z tej książki które wykonuje są podkreślane na czerwono i nic nie jest do końca wyjaśnione. Znacie jakieś dobre materiały do nauki (z dokumentacji też za bardzo nic nie mogłem wywnioskować) ?
komentarz 5 lutego przez NowyUrzydgownig Gaduła (3,610 p.)
Jeżeli jesteś już trochę obeznany to sprawdź na: https://learning.oreilly.com . Obecnie możesz założyć konto i 10 dni mieć dostęp do całego contentu strony, więc możesz sobie sprawdzić co ci będzie odpowiadać.
komentarz 5 lutego przez MikDal Mądrala (5,160 p.)
Jesteś pewien że dobrze skonfigurowałeś środowisko?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 lutego przez Ghost Bywalec (2,730 p.)
Ja na udemy kupiłem sobie kurs Xamarin Forms: Build Native Cross-platform Apps with C# i jestem zadowolony z niego.
komentarz 5 lutego przez NowyUrzydgownig Gaduła (3,610 p.)
Pisałeś też w czymś innym, czy tylko w Xamarin, jeżeli chodzi o tworzenie aplikacji mobilnych?
komentarz 5 lutego przez Ghost Bywalec (2,730 p.)
Próbowałem w javie
komentarz 6 lutego przez jankustosz1 Pasjonat (19,610 p.)

@NowyUrzydgownig, ja się w praktyce go z grubsza nauczyłem. W sensie wymyśliłem aplikację jaką chcę zrobić i dążyłem do jej robienia ucząc się nowych rzeczy. Choć w sumie jak się zna wpf, to nie ma zbyt wiele różnic (jeżeli chodzi o xamarin forms)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 69 wizyt
pytanie zadane 11 lutego w C# i .NET przez Groszekorginal Obywatel (1,040 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 78 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia w C# i .NET przez jarxinho Początkujący (270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 150 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2017 w C# i .NET przez marcin99b Maniak (64,550 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

65,730 zapytań

112,373 odpowiedzi

237,240 komentarzy

46,691 pasjonatów

Przeglądających: 232
Pasjonatów: 8 Gości: 224

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...