• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress_ kopiowanie obrazków z Biblioteki mediów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
994 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2019 w Systemy CMS przez grzegorz_g Początkujący (360 p.)
Witam, jestem w trakcie przebudowy małej strony Wordpress. Strona jest aktualnie na lokalnym serwerze xampp. Czy istnieje jakiś prosty sposób na skopiowanie  na  komputer obrazków  z Biblioteki mediów Wordpressa? (na przykład jakaś wtyczka??) Z góry dziękuję za odpowiedź. Grzegorz
komentarz 5 lutego 2019 przez pablop76 VIP (123,180 p.)

aktualnie na lokalnym serwerze xampp

 Więc są już na komputerze. Skąd chcesz kopiować?

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2019 przez grzegorz_g Początkujący (360 p.)
Wykonałem  kopię strony i umieściłem ją za pomocą wtyczki Duplicator na lokalnym serwerze. Wchodzę w wordpressa i mogę oglądać  w Bibliotece mediów obrazki które są użyte przy budowie strony. Chciałbym niektóre z tych obrazków wyciągnąć z Wordpressa  do budowy nowej strony. I tutaj mam problem jak to zrobić.
komentarz 5 lutego 2019 przez pablop76 VIP (123,180 p.)
No to wejdz do folderu xampp(domyślna lokalizacja C/xampp/htdocs/) do folderu ze stroną i skopiuj sobie katalog z obrazkami
komentarz 6 lutego 2019 przez pirouetti Mądrala (6,490 p.)
Ścieżka dostępu do obrazków wrzuconych za pomocą wordpress media znajduje się tu:

lokalizacja w xampp:

domyślna lokalizacja C/xampp/htdocs/wp-content/uploads/(tutaj rok np. 2019)/(tutaj miesiac np. 02)/ tu znajdują się obrazki wrzucone w danym okresie przez wordpress media.

Jeżeli użyłeś jakiejś wtyczki, ona mogła zmienić tą domyślną lokalizację, jednak wątpie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,767 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2017 w HTML i CSS przez patrykos46z Użytkownik (860 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 985 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2017 w HTML i CSS przez Mateusz Patalan Bywalec (2,140 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,637 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...