• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wyszukiwanie w pobliżu po nazwie miejscowości

0 głosów
35 wizyt
pytanie zadane 4 lutego w PHP, Symfony, Zend przez DanJ93 Początkujący (360 p.)
zamknięte 7 lutego przez DanJ93

Witam,
aktualnie tworzę swoją pierwszą stronę, ogarniam co nieco PHP, HTML, MySQL i na wszystko mam plan co jak stworzyć, jednak nie wiem, jak zrobić wyszukiwanie wydarzeń w okolicy.
Strona ma działać na zasadzie:

1. Anna tworzy wydarzenie "grill", podaje wszystkie szczegóły, ja to wszystko pasuję w bazę, przy czym podaje miejscowość np. "Zalesie" i to też bym chciał zapisać w bazie (zapewne jako koordynacje), lecz skąd wziąć takie koordynacje? Tym bardziej, że takich miejscowości w Polsce jest więcej niż jedna. Najbardziej obrazują to takie strony jak e-podroznik, olx i wiele innych...

2. Jakub szuka wydarzenia "grill" w odległości 10km od miejscowości "Warszawa" (tutaj też muszę skądś znać położenie)

Chodzi mi tylko o zdobywanie kordów, ja już sobie poradzę w wyliczeniach matematycznych
PS. nie chodzi mi tutaj o parę miejscowości, więc wpisywanie ich ręcznie nie wchodzi w grę

komentarz zamknięcia: Poradziłem sobie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 212 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w PHP, Symfony, Zend przez Abel Mądrala (5,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 152 wizyt
pytanie zadane 12 października 2016 w PHP, Symfony, Zend przez Bebes Początkujący (300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2017 w Sieci komputerowe, internet przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,830 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

61,351 zapytań

107,293 odpowiedzi

223,438 komentarzy

33,042 pasjonatów

Przeglądających: 207
Pasjonatów: 6 Gości: 201

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...