• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wyszukiwanie w pobliżu po nazwie miejscowości

0 głosów
39 wizyt
pytanie zadane 4 lutego w PHP, Symfony, Zend przez DanJ93 Początkujący (360 p.)
zamknięte 7 lutego przez DanJ93

Witam,
aktualnie tworzę swoją pierwszą stronę, ogarniam co nieco PHP, HTML, MySQL i na wszystko mam plan co jak stworzyć, jednak nie wiem, jak zrobić wyszukiwanie wydarzeń w okolicy.
Strona ma działać na zasadzie:

1. Anna tworzy wydarzenie "grill", podaje wszystkie szczegóły, ja to wszystko pasuję w bazę, przy czym podaje miejscowość np. "Zalesie" i to też bym chciał zapisać w bazie (zapewne jako koordynacje), lecz skąd wziąć takie koordynacje? Tym bardziej, że takich miejscowości w Polsce jest więcej niż jedna. Najbardziej obrazują to takie strony jak e-podroznik, olx i wiele innych...

2. Jakub szuka wydarzenia "grill" w odległości 10km od miejscowości "Warszawa" (tutaj też muszę skądś znać położenie)

Chodzi mi tylko o zdobywanie kordów, ja już sobie poradzę w wyliczeniach matematycznych
PS. nie chodzi mi tutaj o parę miejscowości, więc wpisywanie ich ręcznie nie wchodzi w grę

komentarz zamknięcia: Poradziłem sobie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 248 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w PHP, Symfony, Zend przez Abel Mądrala (5,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 168 wizyt
pytanie zadane 12 października 2016 w PHP, Symfony, Zend przez Bebes Początkujący (300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2017 w Sieci komputerowe, internet przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,810 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

64,817 zapytań

111,275 odpowiedzi

234,016 komentarzy

46,696 pasjonatów

Przeglądających: 267
Pasjonatów: 11 Gości: 256

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...