• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Politechnika Wrocławska informatyka i zarządzanie - wymagane przedmioty

0 głosów
89 wizyt
pytanie zadane 3 lutego w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez krzysiekkk Nowicjusz (120 p.)
Witam wszystkich,jestem w 3 klasie technikum(informatycznym).Od paru miesięcy zainteresowało mnie programowanie(jak na razie HTML,CSS i JS).Zacząłem myśleć nad kierunkiem studiów Informatyki i zarządzania... Teraz pytanie,czy muszę zdawać obowiązkowo maturę z fizyki??Jakoś nie ciągnie mnie do tego przedmiotu.Dodam,że na maturze zamierzam zdawać ang(pr),matma(pr)polski(p). Może ktoś się podzieli swoim doświadczeniem :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 lutego przez J0ker Mądrala (5,660 p.)
Może po prostu wejdź w opis kierunku w rekrutacji i sprawdź tam sam czy wymagają fizyki czy nie?
komentarz 3 lutego przez krzysiekkk Nowicjusz (120 p.)
Nie zrozumiałeś,chodzi mi czy z matma(pr) ang (pr) i polski (p) wystarczy aby dostać się na studia o kierunku podanym wyżej w temacie bez pisania matury z fizyki...To pytanie jest skierowane do osób,które mają z tym doświadczenie lub coś o tym wiedzą...

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 6,613 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 679 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 187 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

62,320 zapytań

108,455 odpowiedzi

226,407 komentarzy

35,124 pasjonatów

Przeglądających: 251
Pasjonatów: 7 Gości: 244

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...