• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c++ sczytywanie ruchu

Object Storage Arubacloud
–1 głos
144 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2019 w C i C++ przez Ziito Obywatel (1,110 p.)
Witam, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak napisać prosty program do sterowanie robotem z interfejsem 3D?

Chodzi mi o to że chciałbym wrzucić model 3D robota i w tym programie go "animować". Jeśli jest to zbyt trudne to może ktoś będzie wiedział jaki inny program może do tego służyć, nie ważne czy darmowy czy płatny.
komentarz 2 lutego 2019 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Oojojoj..
komentarz 4 lutego 2019 przez MikDal Mądrala (5,660 p.)

@Ziito,prosty program w C++ pisze się najlepiej, przynajmniej mi, w IDE (polecam Visual Studio), Jak go napisać? Myślę, że klawiatura będzie tutaj odpowiednia. Pisze się go tak samo jak posta na tym forum tylko w innym języku (jak sam zaznaczyłeś, na przykład w C++).

----

Mam nadzieję, że mój zgryźliwy komentarz Cię nie obrazi, ale jakby nie było, jest choć częściowo odpowiedzią na twoje pytanie. Proponuję zastanowić się nad tym co chcesz powiedzieć i zedytować swój post:).

komentarz 11 lutego 2019 przez Ziito Obywatel (1,110 p.)

MikDal Twój komentarz informuje mnie że jesteś człowiekiem bez wyobraźni. Chodziło mi o wskazówki od czego zacząć PISANIE KODU bo tego raczej nie zdążyłeś ogarnąć, i od czego zacząć programowanie sprzętu typu silniczki krokowe itd....

komentarz 12 lutego 2019 przez MikDal Mądrala (5,660 p.)

Widzisz @Ziito, problem sprawia mi to, że twoje pytanie daje zbyt duże pole dla wyobraźni. Bo czy już cokolwiek programowałeś w C++? Czy już kiedyś programowałeś jakieś interfejsy graficzne? Czy kiedykolwiek tworzyłeś coś dla systemów wbudowanych aby kontrolować silniczki krokowe? Twoje pytanie jest zbyt mało precyzyjne – i tak samo precyzyjna (a zarazem karykaturalna) była moja odpowiedź. Jeśli chcesz animować model 3D za pomocą programu, to czy masz już ten model? Jeśli nie, to w jakim programie zamierzasz go stworzyć? Czy może będziesz się uczył programu później w zależności od... Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi. Bo jeśli nie miałeś styczności z C++ to możesz zacząć tutaj: http://cpp0x.pl/kursy/Kurs-C++/Poziom-1/Podstawy-programowania-w-C++/7 (pierwszy link z googla...), natomiast gdy już jesteś zaznajomiony z C++ i twoim problemem jest załadowanie gotowego modelu do C++ to znajdziesz coś dla siebie tutaj: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=OPpenGL+%C5%82adowanie+plik%C3%B3w+obj (tak, podsyłam link do googla bo możliwości jest bardzo dużo). Następnym razem prosiłbym abyś nikogo nie oskarżał o brak wyobraźni bo można się nadziać na własną broń.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 175 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Burza94 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 421 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...