• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Test wydajności komputera

0 głosów
54 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia w Sprzęt komputerowy przez Furgix Początkujący (480 p.)
zamknięte 2 lutego przez Furgix
Witam!

Jakiś czas temu oddałem mojego laptopa do serwisu, wtedy pracownik zrobił jakieś testy (coś na wstrząsy, przegrzanie, powiedział mi po tym że mam nie trzymać sprzętu na łóżku bo go psuje) Czy może mi ktoś podać jak się nazywają te testy? Z góry dziękuje!!
komentarz zamknięcia: Odpowiedź znaleziona

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 lutego przez MikDal Mądrala (5,000 p.)
wybrane 2 lutego przez Furgix

Najlepsza

Producenci niektórych laptopów dodają do oprogramowania komputera testy diagnostyczne – jedną z takich firm jest DELL. Jak je włączyć: https://www.dell.com/support/article/pl/pl/plbsd1/sln115162/rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w-sprz%C4%99towych-przy-u%C5%BCyciu-diagnostyki-wbudowanej-i-online-kody-b%C5%82%C4%99d%C3%B3w-epsa-lub-psa-?lang=pl.

Uważam je za bardzo przydatne, w szczególności kiedy kupujesz komputer używany – powinien on przejść te testy bez najmniejszego problemu.

Natomiast zdarzenia, takie jak wyłączenie z przegrzania, czasem są logowane przez BIOS i tam też można je podejrzeć, jak np. tutaj (bios od firmy DELL):

komentarz 2 lutego przez Furgix Początkujący (480 p.)
Dzięki za wypowiedź!

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 178 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Paweł Kieryk Początkujący (450 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 73 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia w Sprzęt komputerowy przez icytower Początkujący (370 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 53 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

60,170 zapytań

105,836 odpowiedzi

219,759 komentarzy

32,397 pasjonatów

Przeglądających: 160
Pasjonatów: 1 Gości: 159

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...