• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Test wydajności komputera

0 głosów
59 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia w Sprzęt komputerowy przez Furgix Początkujący (480 p.)
zamknięte 2 lutego przez Furgix
Witam!

Jakiś czas temu oddałem mojego laptopa do serwisu, wtedy pracownik zrobił jakieś testy (coś na wstrząsy, przegrzanie, powiedział mi po tym że mam nie trzymać sprzętu na łóżku bo go psuje) Czy może mi ktoś podać jak się nazywają te testy? Z góry dziękuje!!
komentarz zamknięcia: Odpowiedź znaleziona

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 lutego przez MikDal Mądrala (5,160 p.)
wybrane 2 lutego przez Furgix

Najlepsza

Producenci niektórych laptopów dodają do oprogramowania komputera testy diagnostyczne – jedną z takich firm jest DELL. Jak je włączyć: https://www.dell.com/support/article/pl/pl/plbsd1/sln115162/rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w-sprz%C4%99towych-przy-u%C5%BCyciu-diagnostyki-wbudowanej-i-online-kody-b%C5%82%C4%99d%C3%B3w-epsa-lub-psa-?lang=pl.

Uważam je za bardzo przydatne, w szczególności kiedy kupujesz komputer używany – powinien on przejść te testy bez najmniejszego problemu.

Natomiast zdarzenia, takie jak wyłączenie z przegrzania, czasem są logowane przez BIOS i tam też można je podejrzeć, jak np. tutaj (bios od firmy DELL):

komentarz 2 lutego przez Furgix Początkujący (480 p.)
Dzięki za wypowiedź!

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 182 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Paweł Kieryk Początkujący (450 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 77 wizyt
0 głosów
7 odpowiedzi 191 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

62,481 zapytań

108,647 odpowiedzi

226,823 komentarzy

36,498 pasjonatów

Przeglądających: 145
Pasjonatów: 16 Gości: 129

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...