• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

biblioteki do robjienia gier 3D w pythonie

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,708 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2019 w Python przez Sebastian Plichta Obywatel (1,200 p.)
hej.

programuje w pythonie od 4 dni.

niektórzy chyba nawet wsysczy mogą użnć to za krótki termin ale ja myśle żę jestem gotowy na pisanie gier 3D

opanowałem robienie gier w konsoli i robienie gier 2D umiem zrobić w pythonie prostą grę rpg najpierw byłem z nim na nie ale teraz mi się z nim przyjemnie pracuje i jeśli macie pisać komentarze typu:
4 dni w pythonie to za mało na pisanie gier 3D

albo

w 4 dni nic pewnie się nie nauczyłeś tylko przepisywałeś kod

to po prostu pomińcie tę pytanie

ja szybko się uczę np.Matematyka w szkole mam 6 na koniec półrocza a w domu nawet się nie uczę

z góry dziękuje za odpowiedzi
1
komentarz 28 stycznia 2019 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Z matematyki 6? Szczerze wątpię bo Twój poziom ortografii i gramatyki wskazuje że z polskiego masz pałę.
komentarz 28 stycznia 2019 przez Chess Szeryf (76,710 p.)
Przecież matematyka i polski to dwie odrębne dziedziny. Dlaczego zatem miałby nie mieć szóstki z przedmiotu, w którym wykonuje się rachunki? Co ma piernik do wiatraka?
komentarz 28 stycznia 2019 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
A dużo ma. Bo inteligentny człowiek jest choćby przeciętny z dziedzin które mu nie leżą. A tutaj mamy do czynienia z poziomem ewidentnie bardzo niskim.

3 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Nie bierz się za gry w Pythonie, to nie jest język do tego, zainteresuj się raczej C++ lub C#. Jeśli jednak koniecznie musisz, to chyba Pygame będzie biblioteką, której szukasz
komentarz 27 stycznia 2019 przez Sebastian Plichta Obywatel (1,200 p.)
dziękuje za propozycje na inny język i odpowiedz

co do języków innych wole zostać przy pythonie programowałem w c++ i w c# ale naj przyjemniej pracuję mi się w pythonie (;

a co do biblioteki Pygame jest chyba bardziej do robienia gier 2D
2
komentarz 27 stycznia 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Jeśli chcesz robić gry, to to że Ci się przyjemniej pracuje w Pythonie nic nie znaczy, nie będziesz tworzył szybkich, dynamicznych gier w tym języku, ponieważ nie jest on do tego stworzony. A brak popularnej biblioteki do tworzenia gier 3D powinien dać do myślenia na temat tworzenia takowych w tym języku
2
komentarz 27 stycznia 2019 przez niezalogowany
odechce mu się jak zobaczy jak utrudnione jest robienie gier w pythonie ;D
+2 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Nie oceniam cię, a poziomu twojej wiedzy nie oceniam po treści tego pytanie ale po przejrzeniu twoich pytań coś mi się wydaje że może być za wcześnie... no i piszesz że zacząłeś z pythonem 4 dni temu, dlaczego? Przecież już na początku tego miesiąca zadawałeś pytania z kodem w tym języku...
komentarz 28 stycznia 2019 przez Sebastian Plichta Obywatel (1,200 p.)
chodziło mi oto że programowanie obiektowe od  4 dni
komentarz 28 stycznia 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

programuje w pythonie od 4 dni.

Tak....

komentarz 28 stycznia 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
W Pythonie zawsze piszesz obiektowo, bo jest to w pełni obiektowy język programowania, wszystko w Pythonie jest obiektem

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,397 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Python przez Szczerbatek955 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 462 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 117 wizyt

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...