• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Połowa ekranu przy instalacji ubuntu 18.04

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,201 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Karara111 Nowicjusz (120 p.)
A wiec podczas instalacji ubuntu na virtualboxie powinien sie pojawic obraz gdzie po prawo na dole pisze cos w stylu naprzód wstecz i zakoncz. I właśnie uciete jest zaraz przec tymi przyciskami przez co nie moge go zainstalować. Co mam zrobić w tej sytuacji?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2019 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Rozciągnąć okno virtualnej maszyny ;)
komentarz 27 stycznia 2019 przez Karara111 Nowicjusz (120 p.)
Nope. Jakby to byla taka błachostka to bym nie pytała. :))) rozciągniecie, pełny ekran, który swoją drogą jest nadal keadratem tyle ze z czarnym tłem hehe
komentarz 27 stycznia 2019 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Czarny ekran to brak sterowników VB, natomiast jeżeli jest to na poziomie instalacji ubuntu to niewiele to da. Próbowałaś Tab'em na oślep namierzyć, może na następnym etapie(ekranie) będą już widoczne.
0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2020 przez pawelosek Użytkownik (530 p.)
Tak jak w Windowsie, złap za górny pasek  okna instalacji w maszynie i przeciągnij i ustaw tak jak ci pasuje, fakt nie będzie widać wszystkiego ale będziesz widział przycisk dalej. Bynajmniej u mnie tak działa, przy instalacji Kubuntu. Minusem VirtualBoxa jest to, że nie pokazuje zawsze pełnego rozmiaru ekranu maszyny ale to chyba da się zmienić w ustawieniach.

Mam nadzieję, że o to chodziło :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 234 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 535 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 430 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...