• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aktualny kurs C# (Podstawy + WPF)

0 głosów
141 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Artur Koniec Bywalec (2,120 p.)

Witam, chciałbym zacząć przygodę z C#, rok temu zakończyłem roczny staż w C++ w Qt, obecnie jestem front-endowcem, a w C# chciałbym iść w aplikacje okienkowe (w WPF). Polecilibyście jakiś aktualny kurs podstaw tego języka, oraz do samego WPF'u?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 lutego przez MikDal Mądrala (5,160 p.)
wybrane 14 lutego przez Artur Koniec

Najlepsza

Jak dla mnie dość ciekawym doświadczeniem było odkrycie tej strony: https://wpf-tutorial.com/pl/1/o-wpf/czym-jest-wpf/. Staram się uczestniczyć aktywnie w tłumaczeniu kursu, jednak nie mogę poświęcać na to całego dnia więc idzie to po woli. Kurs C# jest również na tej samej stronie https://csharp.net-tutorials.com/pl/104/pierwsze-kroki/wprowadzenie/ jednak stopień jego przetłumaczenia na język polski jest jeszcze bardziej mizerny niż tego pierwszego.

P.S. Jakby ktoś chciał połączyć siły w tłumaczeniu tych stron to niech pisze śmiało na PW :).

–2 głosów
odpowiedź 27 stycznia przez profesorek96 Nałogowiec (46,310 p.)
Powiedz mi czemu tak skaczesz pomiędzy technologiami ? czemu akurat wpf ?
komentarz 6 lutego przez MikDal Mądrala (5,160 p.)
Czy ta odpowiedź nie powinna być komentarzem?

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 2,069 wizyt
pytanie zadane 6 marca 2017 w C# i .NET przez Meeto93 Gaduła (3,600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 487 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 81 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

62,327 zapytań

108,464 odpowiedzi

226,431 komentarzy

35,178 pasjonatów

Przeglądających: 144
Pasjonatów: 6 Gości: 138

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...