• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wyświetlenie obrazka po najechaniu na link.

0 głosów
55 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia w Nasze projekty przez Eryk.D Nowicjusz (140 p.)
zamknięte 26 stycznia przez Eryk.D
Witam.

Przygodę z projektowaniem stron www zacząłem całkiem niedawno. I jak każdy początkujący potrzebuję pomocy w paru kwestiach. Sprawa wygląda tak, chciałem stworzyć projekt do szkoły i wpadł mi w oko ciekawy ale "trudny" do zrealizowania pomysł. Chciałbym aby po najechaniu kursorem myszki na link do strony podmieniło nudny napis na obrazek (oczywiście znajdujący się w tym samym miejscu ). http://ekqsou.webwavecms.com/ na tej stronie po najechaniu na napis O NAS, GALERIA... pojawia się to co chciał bym uzyskać. Z góry dziękuje

Pozdrawiam Eryk.D
komentarz zamknięcia: MAM background-image: url()

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 stycznia przez PolYGlok Pasjonat (15,410 p.)
Tworzysz drugą taką samą stronę jak index.html czyli o_nas.html i w miejsce zamiast tekstu dajesz zdjęcie. W linku wpisujesz o_nas i Ci pokazuje to samo tylko już ze zdjęciem.

Nie wiem czy o to Ci chodziło ale mi tak to wyświetla na mobilu. Nie najeżdżam tylko klikam w przycisk 'o nas'.
komentarz 26 stycznia przez Eryk.D Nowicjusz (140 p.)
edycja 26 stycznia przez Eryk.D
Niestety nie oto mi chodzi już tłumaczę po najechaniu na napis O NAS podświetla się obszar zanim na wybrany kolor lub podmienia go na obrazek.
komentarz 29 stycznia przez Eryk.D Nowicjusz (140 p.)

@PolYGlok, Dziękuję bardzo za pomoc

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 68 wizyt
pytanie zadane 17 września 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez mibi Nowicjusz (220 p.)
+5 głosów
2 odpowiedzi 2,801 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Emilian Kuczyński Użytkownik (670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 112 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2017 w HTML i CSS przez mordimer Obywatel (1,380 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

60,253 zapytań

105,938 odpowiedzi

220,099 komentarzy

32,461 pasjonatów

Przeglądających: 297
Pasjonatów: 11 Gości: 286

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...