• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wyświetlenie obrazka po najechaniu na link.

0 głosów
65 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia w Nasze projekty przez Eryk.D Nowicjusz (140 p.)
zamknięte 26 stycznia przez Eryk.D
Witam.

Przygodę z projektowaniem stron www zacząłem całkiem niedawno. I jak każdy początkujący potrzebuję pomocy w paru kwestiach. Sprawa wygląda tak, chciałem stworzyć projekt do szkoły i wpadł mi w oko ciekawy ale "trudny" do zrealizowania pomysł. Chciałbym aby po najechaniu kursorem myszki na link do strony podmieniło nudny napis na obrazek (oczywiście znajdujący się w tym samym miejscu ). http://ekqsou.webwavecms.com/ na tej stronie po najechaniu na napis O NAS, GALERIA... pojawia się to co chciał bym uzyskać. Z góry dziękuje

Pozdrawiam Eryk.D
komentarz zamknięcia: MAM background-image: url()

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 stycznia przez PolYGlok Pasjonat (17,590 p.)
Tworzysz drugą taką samą stronę jak index.html czyli o_nas.html i w miejsce zamiast tekstu dajesz zdjęcie. W linku wpisujesz o_nas i Ci pokazuje to samo tylko już ze zdjęciem.

Nie wiem czy o to Ci chodziło ale mi tak to wyświetla na mobilu. Nie najeżdżam tylko klikam w przycisk 'o nas'.
komentarz 26 stycznia przez Eryk.D Nowicjusz (140 p.)
edycja 26 stycznia przez Eryk.D
Niestety nie oto mi chodzi już tłumaczę po najechaniu na napis O NAS podświetla się obszar zanim na wybrany kolor lub podmienia go na obrazek.
komentarz 29 stycznia przez Eryk.D Nowicjusz (140 p.)

@PolYGlok, Dziękuję bardzo za pomoc

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 71 wizyt
pytanie zadane 17 września 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez mibi Nowicjusz (220 p.)
+5 głosów
2 odpowiedzi 3,004 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Emilian Kuczyński Użytkownik (670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 123 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2017 w HTML i CSS przez mordimer Obywatel (1,860 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

62,260 zapytań

108,384 odpowiedzi

226,224 komentarzy

34,775 pasjonatów

Przeglądających: 303
Pasjonatów: 13 Gości: 290

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...