• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czego słuchacie podczas pracy?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
564 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2019 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

Wiem, było podobne pytanie, ale tyczyło się ono ogółu.

Pytanie zadaję, ponieważ wolę słuchać czegoś podczas pisania, niż pisać w całkowitej ciszy, jednak teraz nie za bardzo potrafię znaleźć cokolwiek co mi pasuje. Wcześniej słuchałem mocnego trapu, teraz jest dla mnie trochę za mocny laugh.

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam.

9 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2019 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

What is love 10 hours edition. Serio, do tego mi się najlepiej kodzi. Często kodzę też do electro swingu.

komentarz 25 stycznia 2019 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Szczerze... Wpadło mi w ucho.. Nie wiem czy dziękować, czy nie.. :D

Dzięki, dzięki.
+2 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Ja często puszczam sobie muzykę klasyczną, mam też playlistę z muzyką, nie zbyt 'atakującą', ale też nie do końca spokojną, ot taki prywatny mix
komentarz 25 stycznia 2019 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Muzyka klasyczna.. Rozważę opcję, dzięki.
komentarz 25 stycznia 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Cicha muzyka fortepianowa (na YT są streamy z tym 24h), cicho na słuchawkach, szczególnie kiedy trzeba przemyśleć architekturę lub znaleźć buga/rozwiązanie problemu
+2 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2019 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Tylko RUSKIE HARDTECHNO.
+2 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2019 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)

Na pewno nie polecam muzyki w której jest jakikolwiek tekst. W moim wypadku po pewnym czasie mój mózg zamiast kodować, to śledzi tekst, albo zaczynam coś nucić w głowie... frown więc takie rzeczy tylko do auta polecam. A co się u mnie sprawdza?

  1. Soundtracki filmów i seriali (jeśli ktoś śledzi jakieś uniwersa) - np. Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny, Gra o Tron. Co kto lubi.
  2. Two Steps From Hell
  3. Muzyka z gier. U mnie ostatnio króluje to: Heroes of Might and Magic 3 ALL Town Themes 
  4. A może nie trap, a trance? Mega relaksująca muzyka, dodająca energii. 
1
komentarz 25 stycznia 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Hans Zimmer po calosci :D
komentarz 25 stycznia 2019 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)
"Interstellar Main Theme - Extra Extended" i jazda :D
+1 głos
odpowiedź 25 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Ja najczęściej słucham sobie podzas kodowania jakiś playlist typu "relaxing piano", "relaxing guitar" itp. z youtube. A jak chcę się trochę oderwać od kodowania to włączam sobie najczęściej z 1-2 filmy na ted.com, trwają one po 10-15 minut tak średnio więc w sam raz na taką przerwę i oderwanie się od kodu :) a przy okazji można potrenować angielski i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.
0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Ogólnie playlista z tego pytania.

Ale doszło kilka nowych pozycji np. 

  1. Alien bardzo dobry soundtrack, nutka grozy, tajemniczości jest też dobre klasyczne pier@!?%$#%3.
  2. Reich świetny jazzowy klimat, niedoceniany polski soundtrack
  3. Wiedźmin przez kiepski serial (który lubię) ścieżka dźwiękowa Ciechowskiego też została zmieszana z błotem.
  4. Zimmer komentarz niewymagany.
0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2019 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Ja polecam muzykę elektroniczną - przy czym ostatnio szczególnie lubię taką bez wokalu, nie taką jak np. Alan Walker.

Od kilku dni ten utwór ciągle słucham: https://www.youtube.com/watch?v=ADlPsyjyMsM
0 głosów
0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2019 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
http://somafm.com/ i wybierz sobie gatunek tego czego chcesz słuchać. Ja osobiście lubię Sonic Universe.

Podobne pytania

+7 głosów
38 odpowiedzi 2,575 wizyt
0 głosów
8 odpowiedzi 293 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Offtop przez Mateusz M. Początkujący (350 p.)
+14 głosów
20 odpowiedzi 1,073 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Offtop przez MrWeb Stary wyjadacz (10,200 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...