• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wywołać zwracaną wartość w innej metodzie JAVA

Object Storage Arubacloud
0 głosów
154 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2019 w Java przez Damian Lasończyk Nowicjusz (120 p.)
edycja 23 stycznia 2019 przez Damian Lasończyk

Cześć, szukam metody na wyświetlenie wartości z kodu (getIndex()) poniżej do drugiej metody (getBarcodeDet()). 

https://pastebin.com/kpRVm56B

Próbowałem zrobić tak że w drugiej metodzie robiłem Integer zmienna = $this.getIndex(row);
Próbowałem także tak to przekazać: 

@RequestMapping(value = "/getBarcodeIndex", method = RequestMethod.POST)
public @ResponseBody Integer getIndex(@RequestParam("row") Integer row) {
return this.getIndexImpl(row);
}

public Integer getIndexImpl(Integer row) {
System.out.println(row);
return row;
}

I w metodzie getBarcodeDet() robiłem Integer r=this.getIndexImpl(1);
Ale to daje statyczną wartość a nie zmienia się... 

Używałem jeszcze że w jednej metodzie miałem dwa value i w niej robiłem RequestParam tylko musiałem dla niego ustawiać że pobierane value nie może być required (powodowało to że wartość była tylko na chwilę i zmieniała się na null). Natomiast jak ustawiłem required=true to znowu pokazywało że ta zmienna nie jest prezentowana w getBarcodeDet (drugie value)...

Ktoś ma jakiś pomysł?

komentarz 26 stycznia 2019 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Ok, a co ma robić według Twojego założenia metoda getIndex? Bo w tym momencie ona zwraca to co do niej przekazujesz. Przekazujesz 1 zwraca 1, przekazujesz 5000 zwraca 5000. Nic więcej nie ma w tym kodzie.

Być może potrzebujesz zmiennej sesyjnej? Gdzie ustawiasz coś, a potem druga metoda to widzi. W REST jeszcze jest tak, że dobrze aby wszystko był bezstanowe, czyli wywołując daną metodę podajesz jej wszystko co ona potrzebuje do działania, w sposób jawny.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 161 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 206 wizyt
pytanie zadane 7 października 2017 w Java przez Jonki Dyskutant (8,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 508 wizyt
pytanie zadane 14 października 2021 w Java przez Tajniakkk Użytkownik (600 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...