• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Phpstrom - skrócony zapis tablicy - [] - podkręslenie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
116 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2019 w PHP przez niezalogowany
hej, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wyłączyć podkreślanie owego zapisu tablicy [] ?

wkurza mnie to strasznie, a dostępne to już od 5.4

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Mi nie podkreśla. Jaki dokładnie jest komunikat po najechaniu? Że nieznana składnia/niedostępna w danej wersji? A jaką wersję masz wybraną w ustawieniach projektu?
komentarz 22 stycznia 2019 przez niezalogowany
juz sobie poradziłem, po najechaniu wystarczy kliknać tą "zaróweczke", które się pokazuje i wybrać "stop inspcetion", tak na przyszłość :)
1
komentarz 22 stycznia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ale on w ogóle nie powinien takich komunikatów pokazywać, przecież [] to zupełnie normalna składnia. Wyłączenie tylko tego jest tylko obejściem, jeśli masz ustawioną błędną wersję PHP dla projektu to zaraz się okaże, że będzie Ci krzyczał o inne dziwne rzeczy.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,154 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2019 w C i C++ przez whitematt Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 875 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2018 w Java przez mn130496 Gaduła (3,530 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,840 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2018 w Java przez mn130496 Gaduła (3,530 p.)

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...