• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Interpretacja błędu na stroni wordpress

Object Storage Arubacloud
0 głosów
320 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2019 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Cześć,

Może ktoś zechce rzucić okiem i pomóc rozwiązać problem z błędem , który sie pojawił na stronie . Szablon ocean WP - wysypało sie PRAWDOPODOBNIE po aktualizacji - strona nie jest moja ,  a do panelu admina nie mozna sie zalogowac na ten moment . Adres strony http://droneradar.space  . Gdyby ktoś coś kojarzył będe bardzo wdzieczny za pomoc.

PS: Tak , kopie mam , ustawienia serwera sa ok , wtyczki nie były doinstalowywane.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 stycznia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
Jeżeli masz dostęp do bazy danych możesz zmienić aktualny szablon na inny, drugą opcją jest wejście na FTP i zmienienie nazwy folderu dla plugins, możliwe że po aktualizacji jakaś wtyczka jest niekompatybilna. Co się dzieje jak próbujesz się zalogować do panelu adminia?
komentarz 21 stycznia 2019 przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Dzieki za odpowiedz,

Z wyłączeniem wtyczek próbowałem ( zmiana nazwy folderu) - nie pomaga  . Zmiana szablonu w bazie danych - myślałem nad tym ale nie wiem jak to zrobić ?
komentarz 21 stycznia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
edycja 21 stycznia 2019 przez `Krzychuu

Wchodzisz do bazy danych, szukasz bazy danych od wordpress i otwierasz tabele prefix_options, teraz musisz znaleźć w kolumnie option_name: template i stylesheet, u mnie jest na drugiej stronie, ale u Ciebie może być na innej ze względu na zainstalowane wtyczki, gdy już znajdziesz podmieniasz nazwy w option_value na twentyseventeen, powinno wyglądać mniej więcej tak:

Co się dzieje jak próbujesz zalogować się do panelu admina?

komentarz 21 stycznia 2019 przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Super , dzięki.

Gdy próbuje sie zalogowac do panelu admina nie dzieje sie nic - warningi i biała strona. Tu jest adres strony . Logowanie standardowo /wp-admin . Możesz sobie rzucić okiem
komentarz 21 stycznia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
niestety mam problemy z internetem i nie mogę otworzyć Twojej strony (dziwnym trafem forum działa), jakie to warningi?, miałem ostatnio sytuacje, gdy logowałem się do panelu admina to nic się nie działo, jakby od nowa przerzucało mnie do strony logowania, w ogóle nie było błędów, okazało się że użytkownik bazy danych nie miał uprawnień do akcji na bazie danych, możesz jeszcze spróbować uruchomić logi żeby zobaczyć co się dzieje, do tego musisz mieć dostęp ftp
komentarz 21 stycznia 2019 przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)

Tutaj zdaje mi sie ewidentnie jest problem z szablonem , konkretnie z kompatybilnością. 


Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/alt/home/webmaster.pilotawww/www/html/dr/:/home/webmaster.pilotawww/www/html/dr/:/usr/lib/php:/var/lib/php/pilotawww) in /home/webmaster.pilotawww/www/html/dr/wp-content/themes/oceanwp-child/functions.php on line 94

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/webmaster.pilotawww/www/html/dr/wp-content/themes/oceanwp-child/functions.php on line 95

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/webmaster.pilotawww/www/html/dr/wp-content/themes/oceanwp-child/functions.php on line 96

komentarz 21 stycznia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
co znajduje się w tych linijkach?, zmieniło się coś po zmianie szablonu?
komentarz 21 stycznia 2019 przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Chwilowo musze sie wyłączyc . Odezwe sie późnym wieczorem  , jak bedziesz miał czas i ochote to będziemy kontynuowac temat.

Na ten moment jeszcze raz dziekuje za pomoc
komentarz 21 stycznia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
nie ma sprawy

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 193 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2018 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 627 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2018 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2020 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,479 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...