• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

laravel composer błąd z migracją danych

0 głosów
55 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia w PHP, Symfony, Zend przez kasia101 Początkujący (290 p.)

czesc, mam problem z migracja  w laravel, wyskakuje mi taki blad... probowalam już kilku sposobow, ale to nic nie daje...

po kolei: wrzuciłam projekt do folderu, zainstalowałam composer, xampp, wszystko ok... odpala się strona glowna laravel, czyli projekt działa... ale nie mogę wykonać migracji danych... odpalam projekt oczywiście na localhoście :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 stycznia przez damian9901 Bywalec (2,140 p.)
Brak połączenia z bazą danych - wymagane hasło usera ( Ty go prawdopodobnie nie wpisujesz, albo jest ono złe).

Uzupełnij prawidłowo plik .env.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 158 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Wojtek85 Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 169 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 82 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Adrian1999 Nałogowiec (33,280 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

66,526 zapytań

113,290 odpowiedzi

239,931 komentarzy

46,657 pasjonatów

Przeglądających: 284
Pasjonatów: 6 Gości: 278

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...