• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

laravel composer błąd z migracją danych

0 głosów
46 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia w PHP, Symfony, Zend przez kasia101 Początkujący (290 p.)

czesc, mam problem z migracja  w laravel, wyskakuje mi taki blad... probowalam już kilku sposobow, ale to nic nie daje...

po kolei: wrzuciłam projekt do folderu, zainstalowałam composer, xampp, wszystko ok... odpala się strona glowna laravel, czyli projekt działa... ale nie mogę wykonać migracji danych... odpalam projekt oczywiście na localhoście :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 stycznia przez damian9901 Bywalec (2,160 p.)
Brak połączenia z bazą danych - wymagane hasło usera ( Ty go prawdopodobnie nie wpisujesz, albo jest ono złe).

Uzupełnij prawidłowo plik .env.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 130 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Wojtek85 Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 159 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 78 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Adrian1999 Nałogowiec (33,070 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

63,266 zapytań

109,521 odpowiedzi

228,793 komentarzy

43,456 pasjonatów

Przeglądających: 180
Pasjonatów: 6 Gości: 174

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...