• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

laravel composer błąd z migracją danych

0 głosów
38 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia w PHP, Symfony, Zend przez kasia101 Początkujący (290 p.)

czesc, mam problem z migracja  w laravel, wyskakuje mi taki blad... probowalam już kilku sposobow, ale to nic nie daje...

po kolei: wrzuciłam projekt do folderu, zainstalowałam composer, xampp, wszystko ok... odpala się strona glowna laravel, czyli projekt działa... ale nie mogę wykonać migracji danych... odpalam projekt oczywiście na localhoście :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 stycznia przez damian9901 Bywalec (2,120 p.)
Brak połączenia z bazą danych - wymagane hasło usera ( Ty go prawdopodobnie nie wpisujesz, albo jest ono złe).

Uzupełnij prawidłowo plik .env.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 119 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Wojtek85 Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 74 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Adrian1999 Nałogowiec (32,990 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

61,378 zapytań

107,321 odpowiedzi

223,527 komentarzy

33,124 pasjonatów

Przeglądających: 308
Pasjonatów: 19 Gości: 289

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...