• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czasopisma papierowe o tematyce tworzenia stron www - gdzie kupić?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
491 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2019 w Offtop przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
Witajcie,

czy są jakieś czasopisma papierowe o tematyce projektowania i designie stron www? Jeśli tak, gdzie takowe można nabyć?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
nie slyszalem o takich ale co dokładniej Cię intereauje, w necie jest przecież masa artykułów, polecam śledzić artki na medium.com jest tam wiele wartościowych materiałów.
komentarz 17 stycznia 2019 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
Dzieki Tomek,

po prostu chcialem w miare możliwości nie meczyc oczu i dac im odpoczac czytajac forme papierowa :)

A interesują mnie oprocz ooczywiscie rzeczy odnosnie tworzenia stron, takze procesy tworzenia ciekawych rozwizan/ulepszen wygladu stron. Zeby bylo mniej prostoty a wiecej 'bajerow', jakkolwiek to brzmi :)
3
komentarz 17 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Zeby bylo mniej prostoty a wiecej 'bajerow'

to ja akurat jestem wielkim przeciwnikiem takich bajerów, animacji w każdym miejscu itp. Ja preferuję prostotę, w aplikacji użytkownik w mojej opinii ma szybko i skutecznie znaleźć interesujące go elementy i umieć ich użyć, bez jakiś zbędnych wodotrysków... na szczęście UX designerzy z którymi obecnie pracuję również preferują często takie podejście i to mi się podoba :)

komentarz 18 stycznia 2019 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
Racja. Dziękuję.

Proszę zerknij jeszcze na ten post, na pewno dobrze doradzisz :)

https://forum.pasja-informatyki.pl/407959/jaki-laptop-do-konkretnych-dzialan-i-programow-illustrator-photoshop-vsc
komentarz 18 stycznia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
oj w kwestii sprzetu to się nie wypowiem.
komentarz 18 stycznia 2019 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
No ok, to czekam na innych :) Dziękuje.
+1 głos
odpowiedź 18 stycznia 2019 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
W EMPIK-u można dostać wybrane magazyny programistyczne, w tym webowe. Wybór w PL jest raczej mizerny, oczywiście można dokonać prenumeraty bezpośrednio z UK czy USA, ale koszt będzie spory :)

Co do medium.com i podobnych - artykuły piszą zwykle firmy IT i często piszą je głównie po to by wypromować swój biznes (podlinkowanie w celach SEO). Jest tam niestety dużo artykułów słabej jakości (szczególnie ostatnio). Choć zdarzają się też b. db.

Dziwie się, że nie ma przynajmniej jednego dużego i profesjonalnego portalu z artykułami dla branży IT.  Taki portal musiałby być płatny, a większość Internautów jest nauczona, że dostaje wszystko za free. Oczywiście można korzystać z tysięcy blogów, ale nie jest to tak wygodne i nie zawsze treści są merytorycznie na odpowiednim poziomie.
komentarz 18 stycznia 2019 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
Zgadzam się z Tobą. Stwórzmy taki portal :)

Korzystając z twojej obecności możesz zerknąć i doradzić?

https://forum.pasja-informatyki.pl/407959/jaki-laptop-do-konkretnych-dzialan-i-programow-illustrator-photoshop-vsc

Podobne pytania

+7 głosów
4 odpowiedzi 2,328 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2016 w Offtop przez Achym1811 Początkujący (390 p.)
+5 głosów
5 odpowiedzi 577 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 648 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Tbnr Nowicjusz (120 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...