• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Witam, czy jest jeszcze dla mnie nadzieje, nagrywanie folderu PESEL!

0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia w Egzaminy E12, E13, E14 przez Krzychu1999 Nowicjusz (180 p.)
Witam, dziś o godzinie 8 przystępowałem do egzaminu E.14, szczerze powiedziawszy szczęście dopisało, chciałem PHP,SQL,HTML,CSS i właśnie to było, ale do sedna, po wykonaniu wszystkich poleceń zawartych w arkuszy wziąłem się za zgrywanie ich na płytę, użyłem programu, który był na pulpicie(cdburnerxp), odpaliłem wrzuciłem folder w miejscu przeznaczone do kompilacji, po czym nacisnąłem "Nagraj" wszystko poszło gładko, na końcu komunikat, że [..]zakończono pomyślnie. Niestety nie doczytałem dokładnie, ponieważ była to końcówka czasu, lekki stres. Po nagraniu ponownie włożyłem płytę do napędu, wszedłem w mój komputer i na płytę, nad plikami widniało coś w stylu "13 Plików gotowych na zapisanie", czy to oznacza, że pliki nie zapisały się poprawnie?

Ktoś może ma o tym jakieś większe pojęcie niż ja, bo niestety nigdy nie było mi po drodze z nagrywarkami itp... Czy jest szansa, że na komputerach egzaminatorów płyta ukaże "zgrane" pliki, foldery, czy te zajęte ~25MB jest widoczne tylko na moim stanowisku egzaminacyjnym?

Z góry dzięki za informacje i sory, że taka ściana tekstu, nie wiedziałem jak to pytanie sprecyzować.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 15 stycznia przez niezalogowany
1. Czasu nagrania płyty nie wlicza się do egzaminu, czyli można zostać po czasie tyko w celu nagrania. (z infa dla komisji)

2. Jest zalecenie, aby sprawdzić płytę na innym komputerze.

3. Na końcu potwierdziłeś poprawność nagrania płyty.

4. Na 99% nagrało się poprawnie (komunikat CDBurner XP), ale zawsze lepiej używać narzędzia systemowego. Info o plikach pochodziło od systemu, który chyba przechwycił użycie nagrywarki(?). Bądź dobrej myśli.

A propos. Który arkusz i co było?
komentarz 16 stycznia przez Krzychu1999 Nowicjusz (180 p.)
Dziękuje za odpowiedź, co do 2, to na pytanie do Pani prowadzącej, czy mogę na kompie obok sprawdzić czy wszystko się nagrało usłyszałem "Wszyscy sprawdzali na swoim", liczę, że będzie dobrze, a jak nie to zawsze zostaje kolejna próba w czerwcu. Ogólnie Arkusz trafił się dość łatwy, Stronka podzielona na 5 bloków, w jednym z nich miał być wynik Skryptu PHP wypisującego wyniki z bazy, pod Banerem blok z listą rozwijaną, z której później kolejny skrypt miał odczytywać wybór i wyświetlać w bloku Środkowym. Ogólnie 4 zapytania SQL, CSS+HTML i 2 Skrypty PHP. Arkusz nr 10 jeśli dobrze pamiętam.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 145 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
+3 głosów
4 odpowiedzi 337 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

67,106 zapytań

114,046 odpowiedzi

241,693 komentarzy

47,027 pasjonatów

Przeglądających: 240
Pasjonatów: 10 Gości: 230

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...