• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zasilacz do PC

0 głosów
51 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia w Sprzęt komputerowy przez DexMex0o Początkujący (260 p.)
Witam.

Przychodzę tutaj z zapytaniem, czy istnieje jakiś zasilacz do PC o mocy 500W-550W, no MAX 600W, ale z ATX'em 16pin ? ( szukałem na necie, ale z marnym skutkiem )

Kiedyś już pisałem podobny temat, ale postanowiłem jeszcze chwile odczekać z tym i teraz kiedy od nowa do tego podchodzę tematu, stwierdzam, że taki zasilacz jakby się znalazł to byłby rozwiązaniem moich wszystkich problemów.
komentarz 14 stycznia przez PreZmyK Pasjonat (16,150 p.)
Fujitsu, Dell albo inny Szajsung? Urok tych producentów i ich składaków, że olewają standardy ATX.  Poszukaj przelotek z 24 do 16pin, który pasuje do producenta mobasa.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 stycznia przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,320 p.)
Co to za komputer?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 67 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 76 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 160 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Mimoid Użytkownik (760 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

60,170 zapytań

105,836 odpowiedzi

219,759 komentarzy

32,397 pasjonatów

Przeglądających: 160
Pasjonatów: 1 Gości: 159

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...