• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs Udemy, inny darmowy czy lepsza książka?

+1 głos
488 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez zingo49 Nowicjusz (130 p.)
Witam wszystkich. Chciałbym nauczyć się projektowania stron www. Podstawy html znam, ale chciałbym rozwijać swoją wiedzę. I tutaj mam pytanie. Macie jakiś godny polecenia kurs do tego potrzebny? Najlepiej aby było w nim html, css, js. Znalazłem na udemy taki tylko nie wiem czy warto:

https://www.udemy.com/kurs-tworzenia-stron-www-w-html-i-css-od-podstaw-do-eksperta/

Czy jakaś porządna książka lepsza? Jak tak to jaka?

pozdrawiam

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 stycznia przez CyberDevelop Gaduła (4,450 p.)
Na twoim miejscu zainteresowalbym sie tez takimi frameworkami jak np. Vie, angular. Kurs śmiało bierz, jest fajny, a jak ci sie nie spodoba to zawsz masz możliwość 30dniowego zwrotu
0 głosów
odpowiedź 12 stycznia przez miro Pasjonat (20,990 p.)
Ja bym nie płacił 600 zł za kurs o tematyce, w której można znaleźć ogromną ilość darmowych materiałów. Możliwe, że autor kursu jest wybitnym edukatorem, jednak podstawy css i html nie są jakoś szczególnie skomplikowane.

Czy książka, czy kurs to sam powinieneś lepiej wiedzieć z jakich materiałów lepiej przyswajasz wiedzę. Ja bym zaczął od jakiegoś kursu, a potem i tak bym przeczytał książkę, aby usystematyzować wiedzę.

Są w necie jeszcze interaktywne kursy, gdzie prowadzą za rączkę, ale można z z kodem eksperymentować.
1
komentarz 12 stycznia przez adas94 Nałogowiec (29,140 p.)
W trybie incognito kosztuje 39 zł. To Udemy ;d
komentarz 12 stycznia przez kevin Gaduła (4,680 p.)

@miro, 600zł ? Tam bardzo często są promocje przez które kursy kosztują 39zł :) Wystarczy chwile poczekać

komentarz 12 stycznia przez miro Pasjonat (20,990 p.)

@adas94 Dzięki za radę, rzeczywiście w trybie incognito jest inna cena. Niezłe zagrywki marketingowe. indecision Podobne do gratisowego litra soku Caprio. 

Więc jak kurs jest dobry i nie ma się czasu na szukanie informacji to można by skusić się na zakup. 

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 10,203 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez gagel Początkujący (310 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 261 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia w PHP, Symfony, Zend przez mathew9904 Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 682 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Nowacx02 Użytkownik (990 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

66,494 zapytań

113,266 odpowiedzi

239,865 komentarzy

46,631 pasjonatów

Przeglądających: 111
Pasjonatów: 2 Gości: 109

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...