• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bateria po upadku przestała działać.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,663 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2019 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany
edycja 11 stycznia 2019
Cześć,

Dziś wypadł mi telefon z kieszeni. Nie chciał się włączyć, a jak go podłączyłem do ładowania to włącza się ładowanie i po chwili już się nie ładuje i tak cały czas. Bateria po sprawdzeniu Woltomierzem ma 0V. Wcześniej z baterią nie było najmniejszych problemów. Mój telefon to Samsung Galaxy Note 3. A model baterii to B800BC. Czy da się coś z tym zrobić, żeby bateria działała? A jeśli nie to dlaczego w ogóle tak się stało, bo jestem bardzo ciekaw.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 stycznia 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
No mogła się bateria uszkodzić albo podzespoły telefonu.

Zobacz czy telefon się uruchamia na kablu gdy bateria jest podłączona lub odłączona.

Sprawdź czy styki na baterii i w telefonie do baterii nie sa odgięte/ułamane.

Baterię ponoć można reanimować podłączając ją pod większe napięcie (chyba12v) na chwile ale nie znam dokładnego środowiska wiec odradzam bo ją może wysadzić albo się wyleje lub zapali!

Jak nie odratujesz baterii to załatw inna dobrą i sprawdź telefon jak nie działał na kablu z tamtą baterią.
komentarz 11 stycznia 2019 przez niezalogowany
Telefon jak jest na kablu to włącza się tylko logo. Raz włączyłem recovery. Czyli raczej mogę być spokojny, że telefon się nie uszkodził?
komentarz 11 stycznia 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Na kablu z baterią czy bez?

Raz włączyłem recovery- co to znaczy że raz i co się stało.
komentarz 12 stycznia 2019 przez niezalogowany
Bez baterii na kablu nie zadziała nic. A recovery jak się włącza to też pojawia się logo i  recovery booting... i czarny ekran i ekran ładowania, a jak się włączyło wszystko działało tak jak powinno do póki nie odłączyło się ładowarki.
komentarz 13 stycznia 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Z tego co mi się wydaje to z bateria nic już nie zrobisz. Jedynie spróbuj podładować przez kilka godzin- może wstanie.

Z telefonem mam nadzieje ze wszystko ok bo nie wiem czy recovery załatwiło sprawę.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,275 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 502 wizyt
+3 głosów
6 odpowiedzi 20,159 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2015 w Offtop przez jemo Początkujący (390 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...