• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prośba o mockup do ćwiczeń

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
225 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2019 w HTML i CSS przez matir85 Bywalec (2,410 p.)
Witam.

Może mi ktoś udostępnić jakiś przykładowy mockup strony internetowej, tak abym mógł sobie poćwiczyć tworzenie stron opartych wcześniej na mockup'ie przygotowanym przez grafika. Nie chodzi mi taki przykładowy na jpegu co można znaleźć w necie, tylko taki jaki się otrzyma od grafika tzn taki, w którym tylko odwzorujemy za pomocą HTML i CSS twórczą wizję projektanta, z dokładnym doborem fontów oraz oraz z dokładnym rozstawieniem poszczególnych elementów. Może to być jakiś stary wasz projekt, który robiliście kilka lat temu.  Zobowiązuję się nie udostępniać go nigdzie indziej ani nie wykorzystywać w sposób komercyjny. W rewanżu mogę przesłać efekty pracy tak aby można było ocenić moją pracę (naukę), którą mogłem poćwiczyć dzięki waszej pomocy.  

Za pomoc z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam, życzę miłego dnia.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 stycznia 2019 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
komentarz 12 stycznia 2019 przez matir85 Bywalec (2,410 p.)
Dzięki. Już złożyłem aplikację na członka.
0 głosów
odpowiedź 11 stycznia 2019 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
Wpisz w Google free psd templates
komentarz 12 stycznia 2019 przez matir85 Bywalec (2,410 p.)
Wychodzi masę makiet telefonów i sprzętu komputerowego z logiem nadgryzionego jabłka.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 271 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2017 w JavaScript przez dkarski Obywatel (1,610 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 497 wizyt
pytanie zadane 28 października 2020 w JavaScript przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...