• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Studia infor. publiczne/prywatne

Object Storage Arubacloud
0 głosów
496 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez k4m3k Początkujący (360 p.)
Witam,

Mam pytanie, gdyż wiele osób mówi że prywatne szkoły wyższe (chodzi mi o kierunek informatyczny,  gdyż chcę się uczyć programowania i wiązać z tym przyszłość) nie uczą dobrze, tylko jak coś to najlepiej na publiczną iść, ale ponoć trzeba i tak się uczyć samemu w domu po lekcjach tego np języka który się chce, a szkoła jest od pokazania tego co mamy dostępne i w jakim kierunku mamy iść, więc moje pytanie brzmi, czemu by nie pójść na np, prywatną uczelnię informatyczną? Przecież wyższe też się ma, oraz więcej czasu na naukę tego co nas interesuje.

2) Jak to wygląda z praktykami? Każda uczelnia ma u innych pracodawców i inną ilość godzin? Bo jak wiadomo im więcej praktyki tym lepiej (cv)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2019 przez TeslaX93 Gaduła (3,600 p.)
wybrane 10 stycznia 2019 przez k4m3k
 
Najlepsza
Szkoda kasy na prywatną uczelnię, bo:

- pracodawcy coraz rzadziej zwracają uwagę na wykształcenie, bardziej na umiejętności
- nie jestem pewien czy na prywatnej ma się więcej czasu dla siebie, jak chce się mieć koniecznie "więcej czasu" to już chyba lepiej na zaoczne iść
- tak jak napisałeś, trzeba się i tak dokształcać w domu
- trudno mi jest jeszcze coś konkretnego obecnie doradzić, bo nie wiem na jakim obecnie stopniu edukacji jesteś

Liczba godzin praktyk na uczelniach publicznych to jeden miesiąc.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,575 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 4,434 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 196 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2020 w Offtop przez mattzaq Nowicjusz (200 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,542 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...