• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

W Biosie nie ma konfiguracji sekwencji rozruchu, bootowania.

0 głosów
77 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia w Systemy operacyjne, programy przez vegaz93 Nowicjusz (120 p.)

Witam. Problem tkwi w wtym że po zamontowaniu dysku ssd na złączu m2 i skonowaniu partycji systemowej na ssd, w moim biosie nie ma ustawień sekwencji rozruchu tzw. bootowania. Chcę żeby system odpalał się z dysku ssd. To jest bios american megatrends Inc. Wersja f. 15. Nie znam sie na tym dobrze, ale w starszych kompach bezproblemowo dało się ustawić kolejnosc ładowania dysków. 

https://imageshack.us/i/pnFGvH7oj

https://imageshack.us/i/pn36StgIj

Dzięki za wszystkie podpowiedzi 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 stycznia przez profesorek96 Maniak (50,220 p.)
Czy to czasami nie jest laptop? W nowszych laptopach jest do tego by ustawić rozruch guzik.
komentarz 9 stycznia przez vegaz93 Nowicjusz (120 p.)
Tak jest to nowy laptop hp. To znaczy jak ustawić guzikiem rozruchowym? Nie rozumiem.
1
komentarz 9 stycznia przez niezalogowany
Ja w swoim lenovo mam zaraz obok przycisku zasilania taki mniejszy przycisk i dzięki temu pojawia się menu w którym znajduje się między innymi co ma bootować
0 głosów
odpowiedź 9 stycznia przez niezalogowany
A w tym OS boot manager nie ma przypadkiem opcji windows boot manager?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 517 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 50 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 27 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca w Sprzęt komputerowy przez Oskar Kucharski Nowicjusz (140 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

64,981 zapytań

111,459 odpowiedzi

234,641 komentarzy

46,802 pasjonatów

Przeglądających: 188
Pasjonatów: 4 Gości: 184

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...